Ohannes Burger

by Bayilik Lobisi

HAMBURGERİN ATASI DEĞİL, BABASI!
OhannesBurger’e hoşgeldiniz.

Burada hamburgerler, patatesler ve köfteler her zaman sıcak, taze ve siparişten sonra yapılır. Yediğiniz en iyi burgeri yapmak için burdayız.

OhannesBurger fikri iki taze endüstri mühendisinin Amerika macerasından, hamburgere duyulan tutkudan doğan bir obsesyon hikayesi.

Eğlenmeyi seven, ama sundukları ürünler konusunda çok ciddi olan insanlar. Tereyağlı brioche ekmeği, özel %100 yerli dana köftesi, taze malzemelerden üretilen günlük efsane soslar ve sıcacık patates kızartmalarından bahsediyoruz.
Yüksek kalite burgerleri sunarken, eğlenceyi elden bırakmayıp havalı, kendini beğenmiş bir mekan olmamaya özen gösteriyoruz.

OhannesBurger hamburgerlerini diğer tüm fast food markalarından ayıran en önemli özellik, ekmeği de dahil olmak üzere tüm ürünlerin özel reçetelerle marka için üretiliyor olmasıdır. Marka sahiplerinin, kendi çocuklarına gönül rahatlığıyla yedirebilecekleri bir hamburger yapma fikri, bugün OhannesBurger markasının ana mottosu haline gelmiştir. Günlük üretim; koruyucu, gıda boyası ve hiçbir sentetik performans arttırıcı kullanılmaması, taze ve el yapımı mamüllerle imalat OhannesBurger’in kırmızı çizgileridir. Marka, misafirlerine dünya yemek kültürünün ortaklaştığı lezzetleri dünyanın her yerinden efsane tatlarla kombin ettiği bir menü sunmaktadır.

Kuruluş yılı:2009
Franchise Adedi :16
Franchise Hedefi: 2020 / 33 adet
Franchise giriş bedeli: 75,000TL+KDV
Ortalama yatırım bedeli:400,000 TL+KDV
Reklam katkı payı:500+kdv
Royalty bedeli: % 3
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 100m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı