Ohannesburger Franchise Verecek

by Bayilik Lobisi

6 yıl önce lezzet avcısı İzmirli Mehmet Ali Yazıcıoğlu’nun Bornova Küçükpark’ta ilk şubesini açtığı Ohannesburger, gıda sektöründe zincir restoran olma hedefiyle emin adımlarla yürüyor.

Burger’de bir Türk markası: Ohannesburger, kuruluşunun 10’uncu yılında ulusal marka olma hedefiyle yola çıkan ve bugün Bornova, Buca Alsancak ve Bostanlı şubeleriyle hizmet veriyor. Butik hamburgerci temasıyla farklı dünya lezzetlerini Türk damak tadına uygun bir şekilde tüketiciye sunuyor. Ürünlerini hiçbir katkı maddesi ve yapay aroma olmadan tüketiciye ulaştıran ve “kendi çocuğuma yedirmediğim hamburgeri, müşterime sunmam” diyen Yazıcıoğlu, yerli bir marka olarak yurtdışına açılmanın artık hayal olmadığını söylüyor.

Franchise şubeleriyle büyüme kararı alan ve Ohannesburger lezzetlerini yurtçapında tüketicilerle buluşturmak için kolları sıvayan Mehmet Ali Yazıcıoğlu, franchise verecekleri kişileri özenle seçtiklerini ve bunun uzun bir yol arkadaşlığı olduğunu da belirtiyor. Farklı ülkelerde aşçılık yapan ve son iki yıldır da Türkiye’de yaşayan Martin Meakins ile yeniliğe açılan Ohannesburger, burgerlerinin içine çıtır karamelize soğan, ev yapımı mayonez, roka, maydonoz ve çıtır marul ekleyerek farklı bir lezzet yakalıyor. Yeni tavuk burger çeşitleri, Taxi Driver ve Italian Burger’iyle de mönüsündeki dünya lezzetlerini genişletiyor.

Burgerlerini benzerlerinden ayıran özelliğin, tamamen Ohannes’e özgü hazırlanan malzemeler ve lezzetiyle iddialı sosları olduğunu ifade eden Yazıcıoğlu, sos şefi Martin Meakins ile sürekli yeni lezzetler geliştirdiklerini, varolan sosları güncelleyip, yeni sosları da beğeniye sunduklarını dile getirdi. Tüm burgerlerin hiçbir katkı maddesi olmadan hazırlandığını söyleyen Mehmet Ali Yazıcıoğlu, “Özgün bir marka ve özgün lezzetler yaratmak istedik. Sürekli yeni lezzet arayışı içindeyiz. Bu konuda da dünyaca ünlü şef Martin Meakins ile yeni lezzetler ve soslar üzerinde çalışıyoruz. Soslarımız hiçbir katkı maddesi olmadan üretiliyor. Birçok ilden istek alıyoruz. Ulusal bir marka olma yolundaki çalışmalarımız sürüyor. Bu yıl içinde şube sayımızı 8’e çıkaracağız” şeklinde konuştu.

Ohannes Burger Franchise Şartlarını Öğrenmek İçin Bu Yazımızı Okuyabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı