Seeworld Gayrimenkul Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Turizm, inşaat, otomotiv, dayanıklı ev aletleri, akaryakıt sektöründe 50 yılı aşkın tecrübeye sahip Pamukoğlu Grup markası Seeworld franchise veriyor.

Tüm dünya gibi ülkemizde de gözde yatırımlardan olan gayrimenkul sektöründe ülke ekonomisine sürekli katma değer sağlayarak sektörün ulusal ve uluslararası alanda lider şirketlerinden olmayı vizyon edinmiş Seeworld kentsel dönüşüm, yatırım ve uzlaşma yönetimi, bireysel tekil bina yenileme hizmeti verirken aynı zamanda anlaşmalı banka şubeleriyle uygun mortgage kredi danışmanlığı hizmeti yaparak Pamukçuoğlu İnşaat ve iştiraki Pamuk Yapı İnşaat firmasının konut satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürüyor. Bunun yanında 2. el konut satış pazarlama faaliyeti de yapan Seeworld iletişim ağını paylaşarak kendi işinizi kurmanızı ve böylece hayallerinize ulaşmanızı bu bağlamda hızlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen bir ekibin parçası olmaya girişimcileri davet ediyor.

Detaylı bilgi için; http://www.seeworld.com.tr/franchise-80 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı