Panço Bebek ve Çocuk Giyim Mağazaları Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Panço’nun ticari hayatı 1978 yılında, toptan satış ile Eminönü Sultanhamam’da başlamıştır. Ticari hayatına başladığı ilk andan itibaren güçlü bir başarı ivmesi yakalamış ve bu başarıyı da 1984 yılında markalaşma sürecine ilk adımını atıp, Şişli’de ilk mağazasını açarak taçlandırmıştır. 37 yıldır, kendi sektöründe “Lider Çocuk Markası” olma özelliğini benimsemiş ve bu benimsediği vizyona layık bir marka olmak için de, “Hem Kaliteli hem de Sağlıklı Üretim” misyonunu özümseyerek çalışmalarına durmaksızın devam etmiştir.

Daha önceki yıllarda kendi markalı ürünleri haricinde; “Pepee, SüngerBob, Ben10” gibi lisanslı ürünlerin üretimine, ev sahipliği yapmıştır. “Winx, Fenerbahçe, Beşiktaş, Hello Kity” gibi lisanslı ürünlerin de ev sahipliğini yaparak üretimlerine devam etmektedir. Panço, 37 yılda toplam 102 mağazası, 250 adet satış noktası ve aynı zamanda her dönem zengin, modayı takip eden koleksiyonları sayesinde, Türkiye’de ve ayrıca Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde çocukların ve anne babaların kalbine değerek, hayatlarında yer aldı ve de büyümeye devam ederek yer almaya devam ediyor. Panço için önemli olan bu sevgi ve güven bağının hiç bitmemesi ve de 37 yıldır olduğu gibi büyüyerek, bundan sonraki yıllarda da bu bağ ile her nesle değmektir.

Panço Bayilik Şartları:

1-Mağaza, bulunduğu il veya ilçenin ticarete yönelik potansiyeli yüksek caddesinde veya alışveriş merkezinde minimum 100 m2 olmalıdır.
2-İç dekorasyon Panço mağazalarıyla aynı olmak zorundadır. (Bknz. Örnek Mağaza Görüntüleri)
3-Vadeli alımlarda banka teminat mektubu ve peşin alımlarda özel bayi indirimi uygulanmaktadır.
4-Bayilere özel ürün değişim hakkı ve sezon sonu indirimi verilmektedir.
5-Tüm bayiler m2 ile orantılı olarak aynı ürün yelpazesine ve konseptine sahip olmak zorundadır. Merkeze bildirim olmadan dış alım yapılamaz. Merkez tarafından onaylı dış alımlarda anlaşmalı firmalardan alınan özel indirim imkanları bayilere yansıtılmaktadır.
6-Personel yetiştirmeye, vitrin tasarımına, mağaza yerleştirimine kadar tüm destekler firmamızca sunulmaktadır.
7-Bayi, firmamızın kullandığı bilgisayar programını satın aldığı taktirde; bütün bilgi aktarımları ve yüklemeleri Merkez tarafından yapılmaktadır.
8-Yukarıdaki bayilik koşulları yerine getirildiği taktirde firmamız, çıkaracağı görsel ilanlarda anlaşma yapılan bayinin adına yer vermektedir.

Detaylı bilgi için info@panco.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı