Paolo Chiari Srl

by Bayilik Lobisi

1976 yılından günümüze değin faaliyet gösteren, el yapımı seramik, cam&seramik, ahşap&seramik kombinasyonları ile tasarlanan mutfak, banyo ve çeşitli ev aksesuarlarından oluşan ürün portföyü ile ABD’ den Uzakdoğuya, Güney Amerikadan Hollada’ ya kadar dünya pazarına yayılarak sektörde fark yaratan Paolo Chiari iL Mare distribütörlüğünde tasarımlarını Türk alıcılarının beğenisine sunuyor.

TARİHİMİZ
“PAOLO CHİARİ” NİN HİKAYESİ, FLORANSALI SANATÇI PAOLO CHİARİ’NİN AKILLICA HARMANLANMIŞ CÜCELER VE ELFLER YARATMA FİKRİNDEN 1976’DA DOĞDU: YARATICI YETENEK VE YÜKSEK KALİTELİ FLORANSALI KUMAŞLAR; PAOLO CHİARİ TARİHİNİN BASKIN BİR PARÇASI AÇIKÇA MENŞE YERİNDEN KAYNAKLANIYOR: FLORANSA, HER ZAMAN BÜYÜK SANAT ADAMLARINI DOĞURMUŞ VE TÜM SOSYAL VE ÜRETKEN DOKUSUNUN SANAT TUTKUSUYLA AŞILANMIŞ OLDUĞU BİR ÜLKE. . BU “YARATIKLARIN” (YARATIMLARDAN DAHA FAZLA) ELDE ETTİĞİ BAŞARI, AİLESİNİN DESTEĞİYLE, GİDEREK DAHA FAZLA HAYRANA ÖZEL “PAOLO CHİARİ” KREASYONLARINI SUNACAK BİR ZANAATKAR GİRİŞİMİNİ ÜSTLENMESİNİ SAĞLADI. 90’LARIN BAŞINDA, KREASYONLARIN ODAĞI DA GÜNDELİK NESNELERE KAYDI. NORMAL EV AKSESUARLARI, KAPLAR, BARDAKLAR, ASKILAR FANTASTİK HAYVANLAR, SEBZELER VE HAREKETLİ MEYVELERLE DOLUYDU VE EN ÇOK ARANAN EV ORTAMLARI İÇİN BİR “OLMAZSA OLMAZ” HALİNE GELDİ. O YILLARDA ÇEVRE / MUTFAK İLE İLGİLİ NEREDEYSE HER DERGİ, NEREDEYSE HER ZAMAN PAOLO CHİARİ’NİN YARATTIĞI BİR VEYA DAHA FAZLA MODA ÜRÜNÜN ORTAYA ÇIKTIĞI ORTAMLARI TASVİR EDİYORDU. 90’LI YILLARIN ORTALARINDA PAOLO CHİARİ, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ, ALMANYA, FRANSA VE DİĞER BİRÇOK AVRUPA VE GÜNEY AMERİKA EYALETİ GİBİ DIŞ PAZARLARA İHRACAT YAPMAYA BAŞLAYARAK FAALİYET ALANINI ÖNEMLİ ÖLÇÜDE GENİŞLETTİ VE BÖYLECE FLORANSALI TADI VE İTALYAN ÜRÜNLERİNİN ‘YÜKSEK KALİTESİ’. MOBİLYA AKSESUARLARI ALANINDAKİ BAŞARILARA RAĞMEN, PAOLO CHİARİ HER ZAMAN FANTASY’YE GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE ODAKLANMAYA DEVAM ETTİ. “PAOLO CHİARİ” ORTAMININ VOLKANİK YARATICILIĞINDAN DOĞAN “SİHİRLİ İKSİRLER,” CAM “ALTINDAKİ BÜYÜLÜ KARAKTERLER, FANTEZİ SATRANÇ TAHTALARI VE DİĞER EŞYALAR GİBİ GÜÇLÜ BİR DUYGUSAL ETKİYE SAHİP ÖĞELER YARATMAK. 30 YILLIK FAALİYETİN ARDINDAN, PAOLO CHİARİ VÜCUT BAKIMI İÇİN YENİ BİR KANAL AÇTI, BU YENİ SEKTÖRDEKİ KREASYONLAR, DOĞRUDAN PAOLO CHİARİ’NİN FANTASTİK DÜNYASINI DOLDURAN BÜYÜCÜ VE CADI DÜKKANLARINDAN TEKLİF VERME FİKRİNDEN DOĞDU. ÖZEL BANYO TUZLARI, SABUNLAR, KREMLER VE HERHANGİ BİR SORUNU ÇÖZEBİLECEK HER ŞEY, TIPKI ESKİ ZAMANLARDA ÇÖZÜLMEMİŞ GÜNLÜK İHTİYAÇLAR İÇİN KARANLIK BÜYÜCÜLERE DÖNDÜĞÜMÜZ GİBİ. BUGÜNE KADAR, PAOLO CHİARİ’Yİ TAKLİT ETMEK İÇİN YAPILAN SAYISIZ GİRİŞİME RAĞMEN,
LUCİANO CAFFARO

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı