Papa John’s Pizza Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

PAPA JOHN’S PİZZA’DAN GİRİŞİMCİLERE YEPYENİ BİR FIRSAT!!!

Papa John’s Pizza’dan girişimcilere yepyeni bir fırsat! Papa John’s Pizza, 1984 yılında Amerika’nın İndiana Eyaletinde John Schnatter tarafından daha iyi pizza yapabilmek amacı ile kurulan, toplam 34 ülkede 4000’den fazla şubesi ile hizmet veren Dünya’nın en hızlı büyüyen pizza zinciridir.

Tüm dünyada uluslararası bazda tanınmış bir marka olmasının yanı sıra Amerika’da son 14 yıldır Müşteri Memnuniyeti Ödülü’nün tek sahibidir.Bu başarının sırrı, kurulduğu ilk günden itibaren “en taze hamur ve yüksek kaliteli malzeme” ilkesini benimsemesidir.

Papa John’s Pizza Restoran Franchise modeli ile karlı bir yatırım olanağı sunan Papa John’s Pizza, girişimcilere çok uluslu bir şirketin güvencesiyle kazanç imkanı sunuyor. Papa John’s Pizza, franchise olmak isteyenlere her türlü profesyonel danışmanlık hizmetini sunuyor. Papa John’s Pizza franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, İşletme konularında servis ve destek garantisi veriyor. Yatırım bedeli ise restoranın büyüklüğüne göre değişmektedir. Papa John’s Pizza franchise’ı olmak veya daha çok bilgi sahibi olmak için Franchise Başvuru Formunu doldurabilir veya franchise@pjgida.com.tr mail adresine bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Papa John’s Pizza 2008 yılında, Türkiye pazarına girerek 5 yıl gibi kısa bir sürede İstanbul’daki şube sayısını 20’ye ulaştırdı. Kalite ve lezzet olarak ön plana çıkan Papa John’s Pizza, kendi sektöründe en çok tercih edilen ve talep gören markalardan biri konumuna geldi.

Papa John’s Pizza Restoran Franchise modeli ile karlı bir yatırım olanağı sunan Papa John’s Pizza, girişimcilere çok uluslu bir şirketin güvencesiyle kazanç imkanı sunuyor.

Papa John’s Pizza, franchise olmak isteyenlere her türlü profesyonel danışmanlık hizmetini sunuyor.

Papa John’s Pizza franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, İşletme konularında servis ve destek garantisi veriyor.

Franchise adaylığı için sadece 40.000 USD giriş bedeli isteniyor. Toplam yatırım bedeli ise restoranın büyüklüğüne göre değişmekle beraber ortalama 200.000 USD olarak öngörülüyor

Papa John’s Pizza franchise’ı olmak veya daha çok bilgi sahibi olmak için Franchise Başvuru Formunu doldurabilir veya franchise@pjgida.com.tr mail adresine bilgilerinizi iletebilirsiniz.

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı