paşafırını Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

paşafırını ile avantajlarla dolu bir franchise sistemi
1995 yılından bu yana, sektörde edindiğimiz tecrübeyi ulusal çapta bir marka olmanın gücüyle birleştirerek titizlikle planlanmış bir franchise sistemi geliştirdik. Paşafırını Franchising Sistemi sayesinde karlı bir gelecek sizi bekliyor.

Güçlü ve güvenilir bir markadan beklediğiniz her şey burada!
Paşafırını, geniş üretim yelpazesi, şık ve modern şube tasarımı, yüksek geri dönüşümlü pastane-cafe konsepti ile franchising ortaklarını benzersiz avantajlarla destekliyor. Yenilikçi üretim konsepti ile talebin sürekliğini sağlayarak pazarda her geçen gün yerini sağlamlaştırıyor. Keyifli tüketim alanlarında güler yüzlü hizmet, yüksek hijyen standardı ve müşterilerini gülümseten lezzetlerin sürekliliği, her zaman en önemli gündem maddeleri arasında yer alıyor.

360° franchise destek sistemimiz ile her zaman avantajlısınız
Türk pastaneciliğinin modern, farklı ve yepyeni bir döneme girmesine öncülük eden Paşafırını, uygun franchising koşullarıyla birlikte doğru mekân seçiminden, personel eğitim sürecinin takibine kadar son derece kapsamlı destek hizmeti sunuyor. Bilgi ve danışma hizmeti, pazarlama desteği, mal ve hizmet standardının sağlanması, ekipmanların ve ürünlerin sürekli güncelleştirilmesi (AR-GE) ve açılış organizasyonlarında ikramlık ürün desteği sağlayan Paşafırını, franchise ortaklarının karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunlarını en aza indirgemektedir.

Başarılı bir mağaza ve café konsepti için altyapı çalışması
Tüm lezzet noktalarının dekorasyon ve şıklığı konusunda titiz davranılmasına özen gösteren Paşafırını, mekan seçiminin en ince detaylarıyla ilgilenerek, konseptin değerini arttırıyor. Seçilen mekânın, yaya ve taşıt trafiğinin uygun olduğu caddelerde olması, yürüyüş alanı ve park kolaylığı olması, tercihen masa-sandalye konuşlandırmaya elverişli olması, minimum 60 m² ve üzerinde olması, cephesinin geniş ve görünür olması gerektiğini önemle vurguluyor.

Lezzetin Şubesi Olun
Paşafırını’nın lezzeti şubeleri sayesinde yayılıyor. Altı yılda 12 şubeye ulaşarak, pazardaki gücünü hızla arttırmaya devam eden Paşafırını, markasını daha çok insanla buluşturmak için, bilgi birikimini paylaşarak çalışmanın, üretmenin ve kendi işini yapabilmenin heyecanını hissettirecek lezzet ortakları arıyor.

Yatırım İçeriği
Yatırım içeriği, kalite ve iyi bir planlama gerektirir. Paşafırını, mimari tasarım ve dekorasyonundan, endüstriyel mutfak ekipmanlarına kadar tüm yatırım içeriği planlamasında titiz çalışma süreciyle endişelerin önüne geçiyor.

Franchising Süreci
-Başvurunun yapılması ve değerlendirilmesi
-Franchise adayının değerlendirilmesi
-Aday emlağın değerlendirilmesi
-Sözleşme ile mimari projenin başlatılması
-Projenin fiyatlandırılması
-Mimari uygulamanın başlatılması
-Personel alımı ve eğitimi
-Reklam ve tanıtım malzemelerinin hazırlanması

paşafırını franchise başvurusu ve daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

paşafırını franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı