Paspasmatik Bayilik

by Bayilik Lobisi

Paspasmatik bayilik veriyor

Genel merkezimizin, Üretim tesisimizin, Lojistik merkezimizin ve Satış sonrası hizmetlerimizin yer aldığı Bursa ilinden Dünya’nın her yerine %100 Yerli sermaye gücü ile ülkemizin geleceğine katkıda bulunmak için üretimini yaptığımız ürün ve ekipmanların bayi kanalı üzerinden satışını, sevkiyatını ve tedariğini yapıyoruz
Türkiye ve Dünya’da ulusal ve uluslar arası patent haklarına sahip ilk ve tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makinesi üreticisi Paspasmatik bünyesinde bulunan, bugün 2.200 m2’yi aşan üretim tesisinde yurt içi ve yurt dışı tüm yaşam alanları için tek kullanımlık ürün ve tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makinesi (Otomat) çözümleri üretmekteyiz.

Araç içi paspas ürünleri üzerine çalışmaktayız, bireylerin hayatlarını kolaylaştıran pratik hale getiren çözümlerimizin malzeme, işçilik ve üretim süreçlerinin kalitesini dünya standartlarına yükseltmeyi sürdürüyoruz.

Üretimini yaptığımız bütün ürünlerde 18 yaş ile 65 yaş arasına hitap ediyoruz. Günümüzde 3 (üç) farklı ürün ile hizmet veriyoruz. Hayatın dinamizmini takip ederek ihtiyaç duyduğunuz yeni ürünlerle ürün protföyümüzü çeşitlendiriyoruz.

Özel istek doğrultusunda talep edilen otomatik satış makinesi ve ürünleri üretim gücümüz ile hizmet veriyoruz.

Satış ağı kanalımız yetkili il yada bölge bayilikleri ve ülke distribütörlüklerinden oluşmaktadır. Üretimini yaptığımız paspasmatik otomatik satış makineleri ve araç içi paspas ürünlerinin Türkiye’nin dört bir yanına il / bölge bayiliği üzerinden dağılım yapılmakta yurt dışında ülke distribütörlük ağımızı kurmak için hazırlıklarımız tamamlanmış olup Dünya’nın dört bir yanına dağılmak için var gücümüz ile çalışmaktayız.

Franchising / Bayilik Destekleri:Reklam,boelge-korumasi, yer-secimi

Bayilik Şartları:
Paspasmatik başarısını büyük oranda bayilerinin üstün niteliklerine dayanır. Bu yüzden tek yetkili Paspasmatik il veya bölge işletmecilerinin seçimi konusunda çok titiz davranır.
Bir Paspasmatik bayisi için müracaatlar web sitemizden Bayilik Bilgi Talebi Başvuru Formu‘nun doldurulup web sayfası üzerinden göndermeniz tarafımıza ulaştırılmasıyla başlar.

Bayilik süreci beş adımdan oluşur ;
Paspasmatik bayi adayının ön değerlendirilmesi,
Bayi adayını talep ettiği il / bölge bayiliğini adına kapatması,
Bayilik sözleşme tarihinin belirlenmesi, bayi adayının bayilik sözleşmesi imzalanması için talep edilen evrakları temin etmesi,
Paspasmatik genel müdürlüğü’nde bayilik sözleşmesinin karşılıklı mutabık kalınması sonrası imzalanması,
Bayi ticari oryantasyon eğitiminin gerçekleşmesi,
Paspasmatik satış otomatı ve araç içi paspas ürünlerinin bayimize sevk edilmesidir.

Bayilik Şartlarımız:
Paspasmatik Bayi adayının adına kimlik sureti veya adına vergi levhası / şirket ortağı ise ortaklığı gösterir belge* istenmektedir.
Paspasmatik Bayi adayının ticari ve şahsi hayatında yüz kızartıcı herhangi bir şuç’tan hüküm giymemiş olması gerekmektedir.
Talep edilen Paspasmatik şehir veya bölge bayiliği ile ilgili firmamızın belirlediği bayilik başlangıcında alınacak asgari düzeyde belirlenen otomatik satış makinesi ve araç içi paspas ürünlerin alınmasıdır.
Paspasmatik yönetimi tarafından, bayilik talebi olumlu görülmesi gerekmektedir.
* Vergi Mükellefi olmayan bayi adayı, karşılıklı bayilik sözleşmesi imzalanması sonrası 15 gün içinde vergi kaydı oluşturacaktır.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı