Patato Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Hakkımızda
2019 yılında kurduğumuz MusPatato olarak sektöre adım attığımız günden bu güne markamızı zirveye taşımak için uzun ve zorlu yolları kat etmeye çalışıyoruz. 10 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizle sektörün öncü firmalarından biri haline gelmemizdeki en önemli nedenlerden olan ilke ve prensiplerimize bağlılığımız; bizi sektörün tercih edilen başlıca firmalarından biri haline getirme yolunda ilerlememize yardımcı oluyor.

Sürekli geliştirdiğimiz alt yapımız ve titizlikle yetiştirdiğimiz insanlar sektöre sadece hizmet vermekle kalmayıp, yaptığımız işin kalitesini ve değerini de yükseltmiştir. 10. yılımızı bitirdiğimiz bu günlerde, geçmişte yaşanan sıkıntıları fırsata çevirerek ülke ekonomisine katkıda bulunduğumuzu ve bunu yaparken kalitemizden, itibarımızdan ve güvenilirliğimizden taviz vermediğimizi çok daha net görebiliyoruz.

Çok yakın zamanlarda Avrupa’ya ve Dünya’ya açılacağımızı, kadromuzu daha da genişleterek çok daha başarılı projelere imza atacağımızı ümit ediyoruz.

Franchise
Giriş Bedeli

MusPatato olarak verdiğimiz bilgi, tecrübe ve deneyim paylaşımları sonucunda (Know-how) bir giriş bedeli talep etmekteyiz.

1-Avm Tespiti

2-Sözleşme

3-Proje

4-Kiosk (Personel Eğitimi-Mağaza hazırlığı)

5-Anahtar teslim mağaza açılışı

süreçleri işlemektedir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı