Penti Bayilik Şartları

by Bayilik Lobisi

1950 yılında iki kardeşin açmış olduğu iki farklı işletme 1970 yılında Öğretmen Çorap ismiyle birleşmiştir. Kadınlara yönelik üretim yapan firma ince kadın çorap üretimi yaparak sektöre giriş yapmıştır. Firma İstanbul’da kurulmuştur. 1980 yılında firmanın başına aileden yeni kuşak bir isim geçmiştir ve markalaşma yolunda ilerlemek adına çalışmalar yapmıştır. 1984 yılında ise firmanın bugün ki markası Penti ortaya çıkmıştır.

Gün geçtikçe ürün çeşitliliğine yenisini ekleyen firma bugün çocuk çorabı, erkek çorabı, ev giyimi, iç giyim, bikini, mayo, plaj giyimi gibi pek çok farlı ürün üretmektedir. 1994 yılında Çorlu’da dev bir fabrika kuran Penti, bu fabrikayı en son teknoloji kullanarak ortaya çıkartmıştır. Bunun sayesinde uluslararası standartlarda üretim yapan Pentu bugün yılda 86 milyon çift çorap üretmektedir. Penti 1999 yılından itibaren mağaza zinciri kurmaya başlamıştır. Ülkemizde 60 ilde 300 mağazası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yurt dışında ise 29 farklı ülkede faaliyet göstermektedir. Yurtdışında ise şuan 106 mağazası vardır. Balkan ülkeleri başta olmak üzere Amerika’dan Suudi Arabistan’a, İngiltere’den Moğolistan’a kadar dünyanın birçok yerinde, her milletten insana Penti markasını ulaştırmayı başaran firma, Avrupa’nın en büyük ilk 3 üretici firması arasında yer almaktadır.

Neden Penti Bayilik Tercih Etmeliyim? Ne gibi avantajlara sahip olurum?

Bir Penti bayisi olduğunuzda sağlayacağınız avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

Penti % 99 düzeyinde marka bilinirliğine sahiptir.
Penti müşterilerinde % 77 marka sadakati bulunmaktadır.
Modayı yakından takip eden firmanın bir parçası olacaksınız.
Yılın modası ve trendleri hakkında bilgilendirmeler alacaksınız.
Pazar alışkanlıkları bazında Penti desteği alacaksınız.
Ürün çeşitliliği sayesinde müşteri talep ve isteklerini hızlı bir şekilde cevaplayacaksınız.
Ürünleri iyi bir kâr oranı ile satacaksınız.
Penti Bayilik Başvurusu ve Şartları
Peki, Penti Bayilik Başvurusu Şartları Nelerdir diye araştırırsak şunları görebiliriz. Yurt içi şubelerini kendi bünyesinde açan Penti, yurt dışında bayilik vermektedir. Başta Amerika, Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna Hersek, Gürcistan, Hırvatistan, Irak, İspanya, Kanada, Kazakistan, KKTC, Kosova, Makedonya, Moğolistan, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Sırbistan, Ukrayna olmak üzere birçok ülkede bayiliği bulunan ve bayilik vermeye devam eden Penti, bayilik almak isteyen Türk girişimcilerden;

Sosyal sorumluluk sahibi,
Yeterli sermayesi olan,
Müşteri odaklı,
İletişim yönü güçlü,
Liderlik ve yöneticilik vasfı olan,
Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek,
Firmayı yurtdışında seçkin bir Türk markası olarak tanıtabilecek yapıda olmasını istemektedir.
Bunun dışında ise Penti satış noktası adı altında, Penti bölge müdürlükleri ile ticari olarak çalışarak yurt içinde kendi mağazanızda Penti ürünlerini satabilirsiniz. Bu ticari bir faaliyet olup, firmadan toptan ürün alıp parakende olarak satmak anlamı taşımaktadır. Bunun için ise en önemli şart, prestijli bir mağazanızın olup olmadığıdır. Yine ilave olarak şunu hatırlatalım; Avm gibi satış potansiyeli yüksek olan yerlerde dükkanınız var ise kiralık olarak firmaya öneride bulunabilirsiniz. Tüm bunlar için aşağıda detaylarını verdiğimiz firma İletişim bilgilerini kullanarak yetkililer ile görüşmenizi tavsiye etmekteyiz.

Penti Bayiliği İçin Firma iletişim bilgileri

Adres: Basın Ekspres Yolu. Kavak Sokak. No:3 Eresinler SER Plaza, A-B Blok-Kat:4-5 – PK.34197 – Yenibosna-İstanbul,

E-mail: penti@penti.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı