Perfumery Solutions

by Bayilik Lobisi

Parfümeri Çözümleri Kokular, başlangıçta 1998’in başlarında Filistin’de kurulan ve Tek Notadan Karmaşık Kombinasyonlara kadar Koku Formülasyonlarının geliştirilmesinde uzmanlaşmış bir aile şirketidir. Şirket, önümüzdeki on yıllar boyunca hızla genişledi, 2008’de Dubai – BAE ve 2015’ten bu yana İstanbul – Türkiye’de iştirakler kurdu. O günden bu yana Üst Yönetim ve Satış Noktaları bu bölgelerde faaliyet gösteriyor ve İhracat dahil PS Hizmetleri ve Ürünleri dünya çapında yayılıyor. Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri.

Biz Kimiz
Perfumery Solutions, 1998 yılında Filistin’de kurulan ve dünya çapında (BAE ve Türkiye) yayılan, Tek Notadan Karmaşık Kombinasyonlara Koku Formülasyonlarının geliştirilmesinde uzmanlaşmış bir aile şirketidir. Kokularımız ve Uçucu Yağlarımız, her zaman en yeni trendleri ve yenilikleri göz önünde bulundurarak müşterilerimizin ürünlerinin başarısına katkıda bulunmak için özenle seçilir.

Vizyonumuz
Müşterilerimize her zaman daha fazla ilham verme vaadimizi yerine getiren yenilikler ve ilhamlar sunuyoruz!

Görevimiz
PS Kokuları misyonu, iş standartları ve ilkeleri dahilinde, basit ve basit prosedürlerle, çok rekabetçi fiyatlarla, yüksek kalitede ürün ve hizmetleri zamanında sunmaktır.

Stratejimiz
PS Fragrances, sürekli değişen bir dünyada sürekli büyüme ve gelişme ile küresel düzeyde bağlı, müşteri ilişkilerini sürdürmek için daha fazlasını yapmaya kendini adamış farklı bir ortak olmak istiyor.

Uzmanlığımız
Koku Formülasyonları, Tüm Koku Uygulamalarında Markaların Oluşturulması (Vücut bakımı, Evde Bakım, Güzel Kokular, vb.) & Proje tasarımı, nihai ürünün yürütülmesi ve teslimi ile birlikte sürekli destek, danışmanlık ve danışmanlık.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı