Persan Yapı Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Persan Çatı–Cephe–Yalıtım Sistemleri®, kiremit grubu ve yapı kimyasalları üretimine yönelik tüm Türkiye’de inşaat ve üretici sanayi sektörlerine hizmet veren öncü şirketlerden biridir.

Dış ülkelere sağladığı ihracatla da büyüme göstererek ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Persan, ilk olarak 2004 yılında Erzincan’da kurulmuştur. 2007 yılında yenilenen tesis ile Anonim şirket haline dönüşerek 37.000 m² alan üzerine kurulu fabrikada, üretim kapasitesi geliştirilmiş ve bu sayede günümüzde yıllık 2.000.000 m² kiremit, 50.000 ton toz grubu üretim kapasitesine ulaşılmıştır. 4500 m² alana sahip kapalı üretim tesisinde perlit kurutma, eleme ve genleştirme işlemlerinin yürütüldüğü alan ise; 2500 m² ’dir.

Üretim sisteminde İtalyan Vortex Hydra® teknolojisi ile donatılan tesislerdeki tüm süreçler bilgisayar kontrollü olarak gerçekleşmektedir. Yüksek hassasiyet ve yüksek kalite olgusunu destekleyen bu sistem ve kontrol teknolojisi ile Persan Yapı, standartların üzerinde yer alan üstün kaliteyle üretim sağlamaktadır.

İlgili en son standart olan TS EN 490 Türk Standardına uygun üretim yapan ve kiremit ürünlerine CE işaretlemesini kullanan sektördeki ilk tesis olmanın da haklı gururunu taşımaktadır. Persan Yapı AR-GE laboratuarı, TSE Laboratuar Yeterlilik Onay Kriteri ve ilgili diğer TSE Mevzuatına göre kapsamı belirtilen tüm deneyleri yapma yeterliliğine sahiptir.

Persan’nın da içinde yer aldığı, Erzincan ve İzmir’de yer alan Madencilik (Perlit ve Pomza Maden İşletmeleri) ve Yapı Kimyasalları ağırlıklı Grup şirketlerimizin gerçekleştirmiş olduğu AR-GE çalışmaları neticesinde üstün, kaliteli ve estetik ürünleri piyasaya sunmaktayız.

1991 yılında İtalya’da yapılan denemelerden olumlu sonuç alınması ile Erzincan’da hayata geçirilen Perlit Kiremit fikri, çatı kaplamaları arasında piyasaya girdiği günden beri ayrı bir önem ve değer taşımaktadır. Persan Perlit Kiremitler; soğuğa, sıcağa, donmaya, neme ve asitlere karşı direncini içeriğinde ki Mollaköy Riolitik Doğal Perlit sayesinde sağlamaktadır.

Persan Yapı; ürettiği ürünlerle bölgesel bayilikler ve distribütörlükler üzerinden satış politikasını yürüterek kadrolaşmış teknik ekibiyle tüm Türkiye’de ki projelere hızlı ve doğru çözüm sunabilmektedir. Ayrıca, yurtdışında , Avusturalya, Azerbaycan, Irak vb. ülkelere de ihracat yaparak ülke ekonomisine üst seviyede katkı sağlamayı da başarmıştır.

Persan Yapı; TÜBİTAK, ODTÜ, İTÜ, Atatürk Üniversitesi, Erzincan Üniversitesi vb. kurumlarla yapılan ortak çalışmalar sayesinde üniversite ve sanayi işbirliğini de kanıtlamış bulunmaktadır.

Sürekli gelişim ve müşteri beklentilerini aşmak hedefinde olan Persan, satış öncesi hizmetlerinin yanı sıra, kurduğu çözüm ortağı ağı sayesinde sağladığı kaliteli servis ve garanti yöntemiyle müşterilerine Persam Yapı güvence ve ayrıcalığını yaşatmaktadır.

Persan Yapı Bayilik Başvurusu İçin:
Adres : Organize Sanayi Bölgesi 18.Cadde No:1 PK.24068 ERZİNCAN
Telefon : +90 446 251 10 60
Faks : +90 446 251 10 62
Email : info@persanyapi.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı