PIER’VISCO BAYİLİK

by Bayilik Lobisi

Ülkemizde yatak sektöründe ihracat yapan firmalar arasında yer alan Pier Visco Yatak bayilik veriyor. Yatak sektöründe üretim yapmaya 2010 yılında başlayan firma, Türkiye’de tüketicilere daha yakın olabilmek amacıyla ülke genelinde franchise vermektedir.

Yatak, baza ve yatak başlığı gibi üretimlerde adından söz ettiren Pier Visco, günümüzde 20 şubesiyle hizmetlerini sürdürüyor. Bayi sayısını 2020 yılında 100’e çıkarmayı planlayan firma bu doğrultuda bayilik koşullarını daha esnek tutmaktadır.

Firmadan bayilik almak isteyen yatırımcılar ve girişimcilerin minimum 70 bin lira nakit ihtiyacı bulunuyor. Bu nakit ihtiyacına sahip olan girişimci ve yatırımcılar firmanın profesyonel bayilik ekibi ile iletişime geçerek mağaza konumu için destek alabiliyor. Bu süreçten sonra bayilik alabilen franchiselere Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması ve Ortak Reklam destekleri de sağlanmaktadır.

Hedef Bölge
EGE BÖLGESİ VE TÜRKİYE GENEL

Bölgeye Verilecek Maksimum Bayilik
SINIR YOK

Bayilik Ürünleri
YATAK, BAZA, BAŞLIK, YATAK ODASI TESKTİLİ

İşyerinde Aranılan Özellikler
Mağaza lokasyon ve m2 bildirilmeli

İsim Hakkı Bedeli
0

Minimum Nakit İhtiyacı
70000
Minimum Nakit İhtiyacı
TL
Ortalama Minimım Yatırım Geri Dönüş Süresi
18
Ortalama Maksimum Yatırım Geri Dönüş Süresi
24

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı