Pizza Hut Türkiye’deki İlk Franchise Mağazasını Gaziantep’te Açtı

by Bayilik Lobisi

“Yum! Brands International” tarafından işletilen Pizza Hut, Türkiye’deki büyümesini franchise sistemiyle hızlandırdı. Markanın Türkiye’deki ilk franchise mağazası ise Gaziantep’te açıldı. Pizza Hut önümüzdeki 5 yılda Türkiye genelinde en az 400 restorana ulaşmayı hedefliyor.

Pizza Hut, ülkemizdeki ilk franchise’ını yemek kültürü ve dillere destan tatları ile adı gastronomiyle birlikte anılan Gaziantep’e verdi. “Dünyanın en meşhur pizzası” sloganıyla, yılda 2 milyon müşterisine hızlı, lezzetli ve sıcak paket servis imkânı sunan Pizza Hut’ın Gaziantep restoranının açılışı bölge halkı tarafından büyük ilgi gördü. Pizza Hut, Gaziantep’te hizmete açılan restoranıyla şehrin lezzet dünyasını daha da zenginleştirecek.

Pizza Hut  franchise sisteminin alım bedelinin bir fabrikanın kurulması kadar maliyetin gittiğini söyleyen bölge direktörü İbrahim Açıkgöz, “Projelerimiz doğrultusunda bünyemizde 200 kişilik istihdam yaratılacak. Dünyaca ünlü böylesine büyük bir markanın şehrimize gelmesi Gaziantep’in de değerini artıracaktır” dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı