Pizza Taksi Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Pizza Taksi bayilik veriyor. Pizza Taksi bayilik detayları haberimizde.
Pizza Taxi 2010 yılında faaliyete başlamış bir Adana markasıdır. Adana da 2 şubesi ve bir bayisi, Bursa da bir bayisi bulunmaktadır. Öncelikli hedefi Adana ve yakınlarına ( Tarsus, Mersin, Osmaniye, Antep, v.b) bayilik vermektir. Ortalama 50 ila 80 m2 restoranlarda hizmet veren, paket servis restoranıdır.

 

Restoran ve al-götür servis hizmeti de veren şubelerimizde yapılan cironun %70 ini paket servis oluşturmaktadır ve planlamalar bu doğrultuda yapılmaktadır. Prensip olarak üretim açık mutfaklarda, gözler önünde yapılmaktadır.

 

İsim hakkı bedeli 50,000tl Yatırım maliyeti 200-250 tl mimarı proje ve tasarımları, personel eğitimlerini ve tanıtım, reklam çalışmalarının planlanmasını içermektedir.

 

Bayilerimize hedefleri, karlılıklarının arttırılması ve maximum potansiyelleri ile çalışabilmeleri ile ilgili sürekli destek verilmektedir. Kar-zarar planlamaları birlikte yapılmakta ve herkesin kazanabildiği bir sistem içinde uzun vadeli birliktelikler hedeflenmektedir.

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı