Pizza Tomato Adana Şubesi Açıldı

by Bayilik Lobisi

Türkiye’yi saran lezzet Pizza Tomato hızla büyümeye devam ediyor. Türkiye genelinde 42’nci şubesini Adana’da Hastaneler Kavşağında açan Pizza Tomato yeni damak tadlarını Adanalılara tanıttı. Mehteran Takımı açılış öncesi misafirlere mini bir konser tadında sunum yaptı. Geniş ürün yelpazesiyle 52 çeşit ürünü olan Pizza Tomato Adana’da kalıcı olmak istiyor. Pizza Tomato Adana’da ilk şubesiyle Adanalıların beğenisine sunuldu. Türkiye genelinde birçok ilde şubesi olan Pizza Tomato’nun Adana’da hedefi 10 şube açmak. Türkiye genelinde 42 olan şube sayısını bu yıl sonuna kadar 50 şubeye çıkarmayı hedefliyor. Merkezi İzmir’de olan Pizza Tomato şube zincirlerine her geçen gün yenisini ekliyor. Açılışta Ay Yıldızlı Pizza misafirlerin beğenisini kazandı.

HEDEF 10 ŞUBEYE ULAŞMAK
Baraj yolu Hastaneler Kavşağında Adana’daki ilk Şubesini açan Pizza Tomato Mehter takımı eşliğinde açılışını yaptı.. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta birbirinden özel yerel lezzetler misafirlere ikram edildi. Açılıştaki ikramlar Adanalıların beğenisini kazandı. Pizza Tomato’nun açılışını Pizza Tomato Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yazgan, Adana Büyükşehir ve Sarıçam Belediye Meclis Üyesi Ramazan Akyürek ve Adana Ülkü Ocakları eski Başkanı Yunus Uzunlular , Mustafa Halaçoğlu gerçekleştirdi. Açılışa Pizza Tomato Franchese ortaklarından Şuri Halaçlar , Muhammed Raşit Bilgen, Naime Can, Hasan Yavuz ve Özgür Akdağ da katıldı.

Pizza Tomato Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yazgan: “Pizza Tomato izmirden doğarakTürkiye’ye hızla yayılmaya devam ediyor. Bizler Pizza tomatoyu kurarken bir hayalimiz vardı. 81 ilde her noktada bir Pizza Tomato şubesi açmaktı. Biz bu hayalimizi hızla gerçekleştiriyoruz. Pizza Tomato kuruluşundan bugüne kadar yerel bir ürün yelpazesini oluşturmuş Türkiye markasıdır. Türkiye markası olma çalışmasını tamalamış bulunmaktayız. Hedefimiz franchise (bayilik) hedefimize ilerlemeye devam ediyoruz. Bayilerimizi sürekli kontrol ediyoruz. Siz Adanalıların bu markayı beğeneceğinden şüphe duymuyoruz. Amacımız Adana ve Çevresinde 10 Şube ile hizmetimize devam etmektir. Türkiye’de 42 noktada 450 çalışanımızla insanımıza iş imkanı sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Adana Büyükşehir ve Sarıçam Belediyesi Meclis Üyesi Ramazan Akyürek de açılışta şunları dile getirdi: “Adana’da yeni bir iş yeri ve ekmek kapısının açılışını yapmaktan mutluyuz. Zamanımızda bir işyeri açmak, istihdam oluşturmak ve hizmet üretimi yapmak cesaret işidir. Ben bu cesareti gösteren çok değerli hemşehrim Bekir Yazgan Bey’i ve ortaklarını kutluyorum. Adana’nın aslında böylesine hijyene önem veren, sağlıklı üretim yapan iş yerlerine ihtiyacı var ve bunu Pizza Tomato karşılayacak. Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü’nün Hayırlı olsun dileklerini sizlere iletiyorum.”

Pizza Tomato Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yazgan ve Franchese ortakları Muhammed Raşit Bilgen, Şuri Halaçlar, Naime Can, Hasan Yavuz ve Özgür Akdağ açılışa katılan tüm misafirlere teşekkür ettiler.

Türkiye’nin 52 ürününde yerel lezzeti olan Pizza Tomato ticari hayatına 1999 yılında ilk şubesiyle İzmir- Karşıyaka’da başladı. İlk şubesini Marmaris’te açan Pizza Tomato yılların verdiği deneyimle franchise (bayilik) olarak çalışan sektörün en iyi markası olma hedefi ile hızla büyümektedir. Türkiye’nin 81 ilinde en az bir şubae açmayı kendine Hedef belirleyen Pizza Tomato bu hedefe her gün biraz daha yaklaşıyor.

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Pizza Tomato İzmir- Karşıyaka’daki merkez binasında alanında uzman, tecrübesi olan çalışanlarıyla tüm şubelerine her türlü desteği vermektedir. Pizza Tomato “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesiyle bu doğrultuda yeni ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir. Her damak tadına hitabeden Pizza tomato; günlük taze hamur ile yapılan pizza çeşitleri , makarnalar, tatlılar, aperatifler ve salatalarla hizmet veriyor. Alanında uzman çalışanlarıyla sürekli yeni damak tadlarını araştıran ve hijyene önem veren yüzde yüz yerli Pizza Tomato önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir.

Pizza Tomato Franchise Şartlarını Okumak İçin Tıklayın

(Adana Medya, Haluk Yılmaz Erdoğan)

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı