Pizza Tomato Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

1999 yılında kurulan Pizza Tomato, kendi işinin sahibi olmak isteyen siz yatırımcılara; başarınız için çalışan, deneyimli ekip desteği ile aynı takımın üyeleri olarak birlikte büyümeyi teklif ediyor.

Siz kendi ticari kararlarınızı verirken;
-Pizza Tomato markasının gücünü,
-Yerli bir firmanın sıcak ilgisini,
-Birbirinden lezzetli (şu an için) 22 çeşit pizza ve 50 çeşit menü sunma imkanını,
-Konseptimizi ve hizmet anlayışımızı,
-Taze hazırlanmış pizza hamurunun müşteri de oluşturacağı memnuniyeti,
-Ticari ve ürün deneyimlerimizi,
-Teknik altyapımızı,
-Yazılım ve iletişim altyapımızı ve tecrübelerimizi,
-Her türlü tasarım, reklam, tanıtım faaliyetlerini,
-Yönetici ve personelinize eğitim desteğimizi,
-Mekân ve malzeme seçiminde ve restorasyonunda, Personel seçiminde, eğitiminde ve oryantasyonunda danışmanlık hizmetimizi,
-İhtiyaç duyacağınız tüm mal ve hizmetlerle ilgili satın alma, (zamanında, ucuz ve yeterli sayıda), depolama ve ihtiyaç anında elinizde olma güvencesini
-Yönetim, yasal şartlar, kalite ve gıda güvenliği için gerekli danışmanlık desteğini (doküman ve kayıt)
-Reklam, Halkla ilişkiler, bakım, onarım ve denetim konularında birikim ve desteğimizi sizlere sunuyoruz.
Pizza Tomato Bayilik ve Franchising Modelleri
Seçkin ürün yelpazesiyle kurumsal şube konseptiyle tüm yatırımcıların bütçesine uygun 3 seçenek sunuyoruz;
-50 metrekare SMALL
-100 metrekare MEDIUM
-150 metrekare ve üstü LARGE şubeler açıyoruz.

Bunların dışında, sizin adınıza çalışan deneyimli bir ekip (AR-Ge departmanı, Gizli Müşteri, İlaçlama, Danışmanlık, Denetim vb. hizmetleri ile ) hemen yanı başınızda.

Sizleri de konsept, Hizmet, Lezzet, Süreklilikle sunduğumuz müşteri memnuniyetinin bir parçası olmaya çağırıyoruz.

1999 yılında Marmaris’te açtığı ilk şubesiyle faaliyetlerine başlayan yerel bir marka olan Pizza Tomato, geçen 12 yıllık süreçte kendisine ait ve frachise olarak çalışan, Ege Bölgesi’nden tüm Türkiye’ye yayılan şubeleriyle sektörünün en iyi markası olma hedefi ile hızla büyümektedir.

Türkiye genelindeki lezzet duraklarına her geçen gün bir yenisi ekleyen Pizza Tomato, İzmir/Karşıyaka’daki merkez binasında; konusunda uzman ve deneyimli çalışanlarıyla ile tüm şubelerine her türlü desteği (Konsept, Eğitim, Ürün ar-ge, Mal temini, Reklam – Tanıtım, İlaçlama, Gizli müşteri, Denetim…) vermektedir.

Ana ilkesini “Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak” olarak belirleyen Pizza Tomato, bu doğrultuda kalite ilkelerinden taviz vermeden, lezzet çeşitliliğini arttırarak, her damak zevkine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunmak amacıyla ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

“%100 Pizza” sloganıyla %100’lük müşteri memnuniyetini yakalamayı amaçlayan Pizza Tomato, bu iddialı hedefe ulaşmak için ekip çalışmasına ve merkez ile şubelerin uyumuna büyük önem vermektedir.

Pizza Tomato, Türkiye genelinde süratle artan şubeleriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı, hesaplı ürünlerini hızlı ve güler yüzle sunarak her geçen gün büyümektedir.

Pizza Tomato İletişim:
1716 Sok. No:8 Kat:1
Karşıyaka/İzmir
0 232 381 86 67
www.pizzatomato.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı