Porsiyon Döner Bayilik

by Bayilik Lobisi

Porsiyon Döner, Ankara merkezli, 25 yıldan fazla bilgi ve tecrübenin bir araya gelip en ince detaya kadar özenle kurulmuş bir Hızlı Türk Restoran Markasıdır.
Porsiyon Döner için öncelik müşterilerimizin sağlıklı bir şekilde lezzetlerimizi tüketmeleridir. Bu sebeple et ürünlerimizde sağlığı olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir katkı maddesi yoktur. Dönerlerimiz natürel terbiye ve yılların deneyimi ile soslanarak sadece bize özel lezzetleri içerir. Et Dönerimiz %100 yaprak et döner ve kuzu kuyruk yağından oluşur, kesinlikle kıyma yoktur. Tavuk Dönerimiz derisiz göğüs etinden bize özel soslarla harmanlanarak yapılır. Köfte, Lahmacun ve Pide çeşitlerimiz yine yüksek kaliteli etlerden imal edilir. Tüm kalite ve helal sertifikalara sahip olan Porsiyon Döner, müşterilerinden yüksek oranda memnuniyet ile geri dönüşüm alarak ilk günden itibaren yatırımcısına karlı bir iş modeli sunar.

Bayilik / Franchise Şartları
Porsiyon Döner, yeni tarzda Franchise Modeli uygulayarak, yatırımcıların daha az maliyet ile daha karlı iş yerlerine sahip olmasına olanak sağlar. Düşük Franchise Giriş Bedeli, projeyi kendi uygulama izini ve aylık bayi ödemesinin olmadığı bu yeni model ile yatırımcıların daha az yatırım ile kendi işine sahip olma imkânı sağlamaktadır. Porsiyon Döner franchise noktalarında sabit giderleri azaltmak adına self servis ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Porsiyon Döner markasının en büyük özelliklerinden birisi de yatırımcı ve tüketicinin ekonomik koşullardan olumsuz etkilenmesini en aza indirgemektir.
Ankara başta olmak üzere çevre il ve ilçelere bayilikler verilecektir. Ürünlerimiz arasında Et Döner, Tavuk Döner, Köfte, Lahmacun, Pide Çeşitleri, Soğuk Meşrubatlar, Tatlı vardır.

Açılacak işyerleri özellikle ana cadde ve yaya akışının olduğu, ön cephesi minimum 5 metre, baca izni olan, ortalama 100 m2 işyerleri uygundur.
İsim Hakkı Bedeli
50.000

m2 Maliyeti
2000

Minimum Şube Açılış Maliyeti
200.000

Minimum Nakit İhtiyacı
300.000
Minimum Nakit İhtiyacı

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı