Preply İle Gelir Elde Etmek ve Online Öğrenmek Çok Kolay

by Bayilik Lobisi

Preply, çeşitli kategorilerde (yabancı diller, bilim dalları, hobiler vb.) çevrimiçi ve yerel eğitmenlere ulaşmayı sağlayan bir platform. 2013 yılında Ukrayna’nın başkenti Kiev’de kurulan ve şu anda 47 bin özel eğitmen ile 100 bin öğrenciye hizmet sunuyor. 27 farklı dilde her ay 30 bin saat ders yapılıyor. Günlük kullanıcı sayısı is yaklaşık 25 bine ulaşıyor.

Preply uygun ücretlere özel öğretmenler bulmanıza yardımcı olan bir platform. Şehrinizde veya Skype üzerinden öğretmen bulmak ve eğitim almak için en gelişmiş platformlardan birisi olarak öne çıkıyor. Preply ile uzman olduğunuz bir konuda ya da dilde internet üzerinden veya birebir eğitimler vererek gelir elde etmeniz de mümkün. Preply öğretmenlerinden online dersler alarak zamandan kazandığınız platform ile bilgi ve berebilerinizi geliştirmeniz veya yeni diller, uzmanlık alanları öğrenmeniz çok kolay. Sistem öğrenciler için şu şekilde çalışırken:

Öğretmen bul
Bütçenize ve konumunuza uygun öğretmenleri bulmak için arama filtreleri kullanın.
Dersi onayla
Birinci dersi anında veya tüm detaylarını düzenledikten sonra rezerve edebilirsiniz. Ders tamamlandıktan sonra, onu anonim olarak değerlendirebilirsiniz.
Preply garantisi ile devam et
Dersi beğendiyseniz, devam etmek için 5, 10, 20 veya 40 saatlik bir paket seçin. Ücretsiz öğretmen değiştirme veya geri kalan bakiyenizi istediğiniz zaman iade alma hakkınızı garanti ediyor.

Site üzerinden gelir elde etmek isteyenlerinse izleyecekleri yol şu şekilde olacaktır;

Kayıt ol
https://preply.com/tr/öğret adresinden sisteme kayıt olun
Yeni öğrenciler edin
Pazaryerinden öğrencilere ulaşın ve zaman diliminizi buna göre ayarlayın
Kazanın
Onaylanan derslerinizin ardından gelir elde etmeye başlayın

Preply eğitmenleri ayda 550 $’a kadar kazanç elde edebiliyorlar. Özel ders yaparak para kazanabileceğiniz Preply, öğretmenlerle öğrencileri birbirine bağlar ve kendi özel ders işinizi kurmanıza yardımcı olur. Site kullanıcılarına 16 farklı dilde hizmet veriyor. Preply’nin ödemeler için küçük bir komisyon aldığını da ekleyelim.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı