Prosis Yönetim Bayilik

by Bayilik Lobisi

Apartman, site ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanlarınızı akademik eğitimli, sertifikalı alanında uzman bir ekiple ” hukuki, idari, mali ve sosyal ” yönleriyle profesyonel bir anlayışla güvenilir ve en iyi bir şekilde ”entegre hizmetler” üreterek daha az aidat avansları ile yönetiyoruz.

Toplu yapı (apartman, site, iş merkezi vb.) yönetim kurulları, malikler genel kurullarının teveccühü ile seçilerek büyük heyecan ve fedakarlıklarla iş başına gelerek çalışmaya başlarlar. Ancak, yaptıkları bir çok hizmetin usul ve esaslarından dolayı sakinlerin eleştirisi ile karşılaşırlar…

Büyük fedakarlıklarla hizmet etmek hem de değişik olumsuzluklarla karşılaşmamak için ”Profesyonel düzeyde destek, danışmanlık veya yönetim” hizmeti alınması kaçınılmaz hale gelmektedir.

Bizi tercih ederek alacak olduğunuz Profesyonel düzeyde destek, Danışmanlık veya yönetim hizmeti ile toplu yaşam alanlarınızın hukuki yönden etkin, mali yönden güçlü, idari yönden verimli, sosyal yönden zengin ve daha yaşanılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Franchising / Bayilik Destekleri:
Reklam,yer-secimi, bölge-korumasi

Bayilik Şartları:
Franchise giriş bedeli ilçe nüfus oranınızın %10 u kadar olup, tek seferde tarafımıza yapılan ödeme ile işe başlama ve sözleşme imzalama aşamasına geçilir.
Franchise yetki sözleşmemiz 5 yıllık olup, iki tarafın da memnun olması durumunda yeni dönem için yeniden sözleşme akdedilebilir.

Franhise/bayilik broker eğitimlerimiz için firma ofis merkezimizde başlatılacak ve tüm eğitimler ücretsiz verilecektir.

Franchise kurulumu için yer tespiti, ofis tasarım, ofis kurulum ekipmanları ve ofis dökümanları adetleri tespit edilerek resmi vergi kaydınızdan hemen sonra tarafınıza faturalandırma yapılır.

Franchise ofis kurulum maliyetleri için franchise giriş bedelleriniz oranında sabit aylık taksitlendirmeler yapılır.

Franchise/bayilik işinde aylık üretilen yönetim hizmet bedeli faturaları üzerinden %10 (%7 Royalty+%3 Reklam) oranında kar payı hesaplaması yapılacaktır.

Franchise İlçe Standartları;

– Ofis, şehrin en bilinir, ulaşımı kolay ve uygun kira maliyetleri dikkate alınarak tespit edilecek bir lokasyonda bulunmalıdır,

– Ofis için en az 15m2 büyüklükte, tuvalet ve lavabolu olması gerekliliği bulunmalıdır,

– Ofisin mimari konsepti PROSİS YÖNETİM tarafından belirlenir ve mimari proje bedelleri karşılanır,

– Ofis ekipmanları, mobilyaları, baskılı dökümanlar ve diğer meteryaller PROSİS YÖNETİM markasının belirlemiş olduğu standartlarda olmalıdır,

– Ofis ekipmanları, mobilyaları, baskılı dökümanlar ve diğer meteryaller PROSİS YÖNETİM markasından temin edilecek ve franchise bedellerine dahil olanlar ve olmayanlar ayrıca belirlenecektir,

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı