PSC Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Kusursuz paketlemeyle hasarsız gönderi imkanı sunan PSC, bayilik sistemini hızla yaygınlaştırıyor.
Türkiye’nin bir numaralı paketleme çözümleri uzmanı PSC, bayilik sistemi ile hızla büyüyor. Yaygın hizmet ağıyla Türkiye genelinde 62 bayiye ulaşan PSC, 2015 yılında yeni bir atakla 80 bayiye ulaşmaya hazırlanıyor.

 

Türkiye’nin bir numaralı paketleme çözümleri uzmanı olarak kurumsal ve bireysel müşterilerine ambalajlama ve gönderi hizmetlerini tek elden sunan ve hasarsız teslimatı garanti eden PSC, 2015 yılında Türkiye genelinde 80 bayiye ulaşacağını açıkladı.

 

Sadece PSC’ye özel yüzlerce çeşit paketleme çözümleriyle sağlam gönderi imkanı sağlayarak tüketicilerin beğenisini kazanan PSC, “PSC’den Kazandıran Bayilik” kampanyasıyla girişimcilere yeni ve karlı bir iş imkanı sunuyor. Yakın zamanda gerçekleştirdiği büyük bayi  toplantısında hedef büyüttüğünü açıklayan PSC, 2015’in ilk günlerinde yeni bayilikler için start vermiş bulunuyor.

 

PSC büyüyor, bayiler kazanıyor

PSC’nin küresel koruyucu paketleme sektörünün önde gelen kuruluşları STOROpack, EmbaProtec ve HANS KOLB ile kurmuş olduğu stratejik iş ortaklık sayesinde müşterilerine yüzlerce çeşit özel ambalaj ürünü sunduklarını ifade eden PSC Kurucu Ortağı Andrew Smith, her türlü gönderi hasarını ortadan kaldıran PSC’nin yüksek müşteri memnuniyeti sağladığını, buna bağlı olarak PSC bayilerinin hızla büyüyen bir iş kapasitesine ulaşarak karlılıklarını artırdıklarına vurgu yapıyor.

 

Büyük ebatlı endüstriyel bir ürün, otomotiv yedek parçası, paketlenmesi zor bir numune, hassas bir elektronik cihaz, antika bir vazo, değerli bir sanat eseri ya da müşteriler ne göndermek istiyorsa, söz konusu gönderinin hasarsız teslimatına uygun PSC ürünlerinin mevcut olduğunu belirten Smith, Türkiye’nin ve dünyanın  her yerine gönderim yaptıklarının altını çiziyor.

 

PSC bayilerinin Türkiye genelinde kısa bir zaman diliminde 62’ye ulaştığını kaydeden Smith,  2015 yılı içinde 18 yeni bayi ile 80 bayiye ulaşacaklarını belirterek kazançlı bir yatırım gerçekleştirmek isteyen girişimcileri PSC bünyesinde yer almaya davet ediyor.

 

Bayileri reklam kampanyalarıyla destekliyor

Smith, PSC’nin bilinirliğini artırmak ve kusursuz ambalajlama çözümleriyle gönderim hasarlarını ortadan kaldıran rakipsiz bir kuruluş olduklarını kamuoyuna duyurmak için önemli kampanyalar gerçekleştirdiklerini ve PSC bayilerine sürekli destek verdiklerini de ifade ediyor.

 

Google reklam ve bannerları, ilan ve poster çalışmaları, broşür, ürün kataloğu gibi basılı materyellerle PSC bayilerine düzenli tanıtım ve reklam desteği sağladıklarını belirten Smith, atılım yılı ilan ettikleri 2015 boyunca PSC bayilerinin çok daha etkin ve verimli bir yıl geçireceklerine inandığını vurguluyor.

 

PSC – PSC, kurumsal, bireysel müşterilerine ve tüketicilere paketleme çözümleri, gönderi ve sigortalama hizmetlerini bir arada sunmakta, Türkiye genelinde geniş şube ağıyla hizmet vermektedir. Global koruyucu paketleme sektörünün önde gelen kuruluşları STOROpack, EmbaProtec ve HANS KOLB ile kurmuş olduğu stratejik iş ortaklıkla PSC; işyerlerinde bulunan paketleme hatlarında veya teslim alma, paketleme ve gönderi hizmetleri veren PSC şubelerinde gönderileri en ileri teknik ve teknolojilerle paketlemektedir. PSC, paketleme ve gönderi işini tek elden, güvenilir ve garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gönderileri gelişmiş paketleme teknik ve teknolojileri kullanarak paketleyen ve varış noktalarına güvenli bir şekilde teslim eden PSC, ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. PSC’nin başarısı her çeşit gönderiyi niteliğine uygun olarak özel ambalajlarıyla paketlemek ve Türkiye ile dünyanın hangi varış noktası olursa olsun sağlam ve güvenilir bir şekilde teslim etmeye dayanmaktadır. Özellikle büyük, kırılgan, değerli ya da şekil olarak paketlenmesi zor olan her türlü endüstriyel ürün ve numuneler ile özel bireysel gönderileri, sadece PSC güvenle paketleyebilmekte ve garantili, sağlam teslimatı taahhüt edebilmektedir.

PSC İletişim:

Telefon 1: 0216 456 51 19

Telefon 2: 0216 444 8 700

Faks: 0216 456 21 21

E-Posta: info@pscturkey.com.tr

Web: http://www.pscturkey.com.tr/iletisim.html

Adres: PSC PLAZA, Şerifali Mahallesi, No 21, Bayraktar Bulvarı, 34775, Ümraniye- İstanbul

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı