Punto Pizza, Quick Burger Tarafından Satın Alındı

by Bayilik Lobisi

Ülkemizin yerli butik pizza markalarından Punto Pizza, Quick Burger tarafından geçtiğimiz günlerde satın alındı. Quick Burger’in Türkiye master franchise’ı IFB Gıda Punto Pizza’yı satın alarak burger-fast food sektöründen sonra pizza sektöründe de etkin rol oynamak niyetinde olduğunu göstermiş oldu.

IFB Gıda’nın master franchise sahibi olduğu Quick Burger 5 şubesi, Punto Pizza’da 3 şubesi ile Türkiye’deki faaliyetlerine devam ediyor. Her iki markanın da bu birleşmenin ardından 2016 yılı içinde hızla büyümesi bekleniyor. IFB gıda bu satın almanın ardından franchise çalışmalarını da hızlandırarak her iki markayı da ülkenin bir çok kentine yayacak gibi.

Quick Burger resmi sayfasında franchise dağıtımlarının gelecek yıllarda başlayacağı vurgulanırken, IFB Gıda’nın da konuyla ilgili olarak net bir açıklama yapmamış olsa da markaların faaliyetlerini yakından takip ederek takipçilerimizle paylaşıyor olacağız.

Quick Burger Franchise Bilgileri İçin Tıklayınız

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı