Qartol – Patpat Cips Bayilik Şartları

by Bayilik Lobisi

Türkiye’de  cips sektörüne hızlı bir giriş yapan Etal Gıda bayilik sistemiyle iç piyasada Qartol & Patpat marka ürünlerini tüketiciyle buluşturmaya başladı. Kısa sürede bir çok bölgeye giren Qartol & Patpat cips ürünleri hızla yayılmaya devam ediyor. Türkiye’nin dörtbir tarafından bayilik talepleri alan Etal Gıda iyi bir yatırım yapmak isteyen herkese kapılarını açıyor.

2008 yılında tarım ve gıda sektörlerinde faaliyetlerine başlamıştır.  Kısa sürede önemli bir gelişim gösteren firmamız Türkiye‘nin bir çok bölgesinde ulaştığı  cesur girişimciler aracılığı ile  pek çok projenin hayata geçmesini sağlamıştır. Etal Tarım’ın bu faaliyetleri Türkiye‘nin doğu bölgelerindeki ekonomik  kalkınmada  ciddi bir rol oynamıştır.

Etal 2013 Yılında markalaşma ve artı değer yaratma adına önemli yatırımlar yapmış ve ürün gamını geliştirerek cips alanında QARTOL Patates Cipsi ve PATPAT Mısır Cipsi markası ile dış pazarlara açılmıştır. Bu atılım ihracat adına önemli bir süreci de beraberinde getirmiştir.

Sürekli gelişim ve ilerlemeyi kendisine hedef olarak belirleyen ETAL TARIM, kurulduğundan bu yana bölge ve dış pazarların adından söz ettiren, güçlü markalarıyla rekabetçi bir şirket vizyonunu esas alan güçlü bir konuma ulaşmıştır.  Şirketin bugünlere gelmesinde; çalışan, iştirakçı  ve müşterilerinin  memnuniyetini üst düzeyde tutma konusundaki yoğun çabasının ve yenilikleri takip ederek sürekli gelişimi hedeflemesinin büyük katkısı olmuştur.

Detaylı Bilgi ve bayilik koşulları için aşağıdaki mail ve telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

İletişim
Telefon: 0545 477 2740   (438) 351 16 15

Mail     :  ozgurozcanan@qartol.com info@qartol.com

Web     : www.qartol.com

Bayilik Kar marjı     : % 22-25   

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı