Queen Waffle

by Bayilik Lobisi

Queen Waffle 2015 yılının Mayıs ayında Kayseri de açılmıştır. Sektörde sıradanlaşmış olan wafflecı konseptini Waffle Restaurant konseptine dönüştürerek sektöre yeni bir soluk katmıştır
Bir yıl gibi kısa bir süre de Kayseri ili Köşk Mahallesinde kuruluş amacına uygun olarak 2016 yılı Haziran ayında ilk bayisini açarak hedeflediği yönde de ilk adımı atmıştır. Köşk bayisinin açılışı ile daha dinamik ve yenilikçi bir anlayışla çalışmalarını sürdüren ve bayilik vizyonunu geliştiren Queen Waffle; 2017 yılı son çeyreğine girilirken diğer şehirlere açılmanın kaçınılmaz hale gelmesi ile Konya ili Meram ilçesin de ilk şehir dışına bayiliğini 2017 Aralık ayında tamamlamış olup yoluna büyüyerek devam etmektedir.

VİZYONUMUZ
Markamızın sahip olduğu değerleri koruyarak Kayseri’ de yakalamış olduğu başarıyı doğru büyüme stratejisi ile yurt içi ve yurt dışına yaymak.

MİSYONUMUZ
Kuruluşumuzun ardından varoluş amacımıza uygun olarak prensiplerimizi kaybetmeden zamana uygun olarak, gelişen lezzet noktaları haline gelebilmek

KALİTE POLİTİKAMIZ
Misafirlerimizin beklentilerini en üst seviyeye çıkartarak geliştirebilmek adına kaliteli ürün,kaliteli hizmet,ferah ve zengin bir konsept kültürü oluşturabilmektir.

Mükemmel Konsept!
Queen Waffle tanıtım kataloğu ailemize dahil olmak için yapacağımız ön görüşme ve devamında dahil olabilmeniz için sizde aradığımız kriterleri ve şartları içermektedir. Queen Waffle bayilik hakkını almak ve bir işletme sahibi olmak için; öncelikle sizden finansal yeterlilik , profesyonel bir bakış açısı, çalışma sistemimize uygunluk ve işletmeci bilgisi bekliyoruz. Tanıtım kataloğumuzu dikkatlice inceledikten sonra koşullarımız ve beklentilerimizi yerine getirebileceğimize inanıyor iseniz Queen Waffle ailesine katılmak için başvurularınıza karşılık vererek iş ortaklığımızı başlatmış olabileceğiz. QUEEN WAAFLE zincirlerine katılmak için bize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz

LOJİSTİK
Ürünlerimiz Queen Waffle üretim merkezimiz de özenle hazırlanıp sizlere ulaştırılacaktır. (Taze tüketim ve anlaşmalı dağıtımlar bayinin bulunduğu lokasyon da organize edilecektir)

EĞITIM
Bayi açılmadan önce faaliyeti devam eden şubelerimizde, açılış ile birlikte ise yerinde teorik ve pratik olarak verilmektedir.Bayi; Queen Waffle standartlarına ulaşıncaya dek desteklenmektedir.

REKLAM & PAZARLAMA
Bayinin açılışından öncesi ve sonrasın da sürekli ve düzenli pazarlama faaliyetlerimize bağlı olarak yazılı, görsel ve sosyal medya desteği verilecektir.

Ailemize katılmak ister misiniz?
Bayilik başvurusu için;
WWW.QUEENWAFFLE.COM.TR adresinde bulunan başvuru formunu doldurarak,
INFO@QUEENWAFLLE.COM.TR adresine kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi mail yolu ile,
444 6 122 nolu hattımızdan temsilcilerimizle irtibata geçerek yapabilirsiniz

Teknik dökümanı indirmek için TIKLAYINIZ

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı