Quick Burger Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Quick Hakkında
Quick’in hikâyesi, kurucuları Maurice Cauwe ve Paul Halstead’in 1971 yılında Belçika’da açtıkları ilk restoranla başlamıştır. Quick, 1980 yılında Fransa’da restoran açarak uluslararası olma yolunda ilk adımını atmıştır. Quick, Avrupalı yaklaşımıyla, hızlı servis restoranlarına bambaşka bir vizyon getirmiş; bu yaklaşımı sayesinde Avrupa’nın en büyük burger markası olmayı başarmıştır.

Bugün 18.000 çalışanıyla başta Fransa, Belçika, Lüksemburg, Fas, Tunus, Cezayir ve Türkiye ile birlikte 7 ülkede 500’ün üzerinde restoranda faaliyet göstermektedir.Quick, Avrupalı bir burger zinciri olarak Türk damak tadına yakın ürünler sunmaktadır. Her burger için hazırlanan özel reçeteli soslarıyla Türkiye’deki lezzet tutkunlarının beğenisine sunulmaktadır.

Quick, Türkiye’de ilk olarak, 4-7 ve 8-12 yaş aralığındaki çocuklara hitap eden iki farklı çocuk menüsü, misafirlerin sipariş ve ödeme süresini kısaltmayı amaçlayan Quickmatik kioskları, güler yüzlü hizmet anlayışı, daha yenilikçi ve dinamik restoran konsepti ile misafirlerine yeni bir burger deneyimi sunmaktadır.

IFB GIDA HAKKINDA
Yeme-içme sektöründe Türkiye’de ve uluslararası pazarlarda yatırım yapmak üzere 2013 yılında kurulan IFB Gıda, 2014 Temmuz ayında Quick Group ile Türkiye Master Franchise anlaşmasını imzalayarak yatırımlarına başlamıştır.

IFB Gıda, burger dünyasında Avrupalı dokunuşuyla kaliteli bir lezzet seçeneği sunan Quick’i, 2015 Nisan ayında Türkiye’de misafirleriyle buluşturmuştur. IFB Gıda’nın Quick için ilk 5 yıllık yatırım hedefi 100 restoran açmaktır.

Quick Franchise
Quick Türkiye’nin büyüme stratejisinde franchising sistemi önemli bir yer tutmaktadır. Quick Türkiye’nin Master Franchise haklarını elinde bulunduran IFB Gıda önümüzde ki yıllarda restoran franchise sistemi ile ilgili iş ortaklıklarına başlayacaktır. Franchise sistemi için şimdilik ön talep formu ile firmaya ulaşmanı yeterli.

Quick Burger Franchise Başvuru Formu İçin Tıklayın
quick burger türkiye

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı