Realtor in Turkey Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Gayrimenkul devi Realtor in Turkey Franchise Veriyor

Her geçen gün büyüyen gayrimenkul sektörü beraberinde yeni markaları da getiriyor. Girişimci ve yatırımcı odaklı kurulan Realtor in Turkey gayrimenkul sektörüne franchise alarak girmek isteyen bireylerin ilk adayı olmayı istiyor. 2015 yılında Anıl Ulaş ÖVENÇOĞLU tarafından Antalya’nın önemli ilçelerinden Alanya’da gayrimenkul sektöründeki 10 yıllık tecrübenin ardından kurulan Realtor in Turkey sektörün yenilikçi yüzü olma konusunda hızla ilerlemektedir.

“Gayrimenkul sektörü sadece satıştan ibaret değildir, gerekirse müşterilerimizin memnuniyeti için para kaybetmeye hazırız” sloganı, Realtor in Turkey ailesinin her bireyinin sahip olduğu ruhtur. Realtor in Turkey, % 100 müşteri memnuniyeti politikası sunar ve ekibinin bu yönde gelişimini teknoloji ile destekler.

Realtor in Turkey, başta Kuzey Avrupa, Rusya ve Orta Doğu pazarı olmak üzere, toplamda 31 ülkeye satış ve yatırım desteği sağlayan, hızla büyüyen bir aile. 2017 yılı itibari ile müşterilerine 8 ayrı dil desteği sunan marka, 2018’de desteklediği dil sayısını 10’a, satış ve yatırım desteği sağladığı ülke sayısını da 40 ‘a çıkartmayı planlıyor.

Bizi Seçmeniz İçin 7 Sebep:
-Realtor in Turkey ‘de aylık royalyt bedeli yok.
-Pazarlama, sosyal medya, iletişim ve 8 farklı dil desteği.
-%100 yerli sermaye
-Gelişmiş müşteri memnuniyeti.
-Planlama, ofis tasarım ve hukuki destek.
-Network ağı / Sizin için denetleme gizli müşteri ve ISO 9001-2008 kalite standardizasyon sistemi
-Realtor in Turkey Akademi ile özel eğitimler.

Markanın kurucuları; “En önemlisi Realtor in Turkey kendi hikayesini yazıyor, gelin siz de bu hikayeye imzanızı atın. Hep birlikte bu hikayeyi yazmaya devam edelim” diyerek yeni franchise adaylarını kazanmaya davet ediyorlar.

Detaylı bilgi ve başvuru için:
Yusuf Kılıç – 0543 973 76 62

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı