Realty World Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Türkiye’nin ve dünya’nın seçkin gayrimenkul firmaları arasında yer alan Realty World franchise veriyor.

Neden Realty World?
1973’te ABD’de kurulan Realty World, günümüze kadar marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lik yatırım ile, yapılan araştırmaların da gösterdiği gibi, nihai tüketici tarafından en çok bilinen gayrimenkul franchise markasıdır. 1 Mayıs 2005 itibariyle faaliyetlerini Türkiye’de de baslatma karari alan Realty World, profesyonel gayrimenkul hizmetlerine ihtiyaç duyan ve bunu önemseyen Türk tüketicisine ülke genelinde açtığı franchise ofisleri ile gayrimenkul danışmanlık hizmetlerini ulaştırmaya başlamıştir. Realty World Türkiye, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen gayrimenkul markası olurken, bu başarısının yanında aynı zamanda dünyadaki Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü 2006, 2007 ve 2008 yıllarında ABD’de yapılan kongrelerde aldı. Realty World Türkiye, 1 Eylül 2007 tarihinden itibaren Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden Garanti Koza Grubu bünyesine katılarak daha güçlü bir oluşuma sahip oldu.

Ofislerimiz ve müşterilerimiz iyi bilirler; onların gözünde özel olabilmemizi sağlayan, bizi ayrıcalıklı kılan farklarımız var:

Tecrübeliyiz; çünkü uluslararası standartlar burada!
Emlak işi güven ister, tecrübe ister. Realty World olarak biz tüm dünyada hizmet standartlarımızı hep bu anlayışa göre belirledik.

Danışmanlarımız: çünkü her zaman yanınızdayız!
Emlak işi güven ister, tecrübe ister. Realty World olarak biz tüm dünyada hizmet standartlarımızı hep bu anlayışa göre belirledik.

Portföyümüz; çünkü her türlü ihtiyacın tam karşılığı Realty World’de.
Realty World ofislerimizde, müşterilerimizin nasıl bir gayrimenkule ihtiyacı var ise tam karşılığını mutlaka bulurlar. Gayrimenkulünü kiralamak ya da satmak isteyenler için de alıcı portföyümüz müşterilerimiz için hep hazırdır.

Uzmanız; çünkü en kısa sürede, en yüksek faydayı sağlıyoruz.
Realty World Pazarlama Sistemimiz ile müşterilerimize hızlı ve verimli hizmet vermeyi sağlıyoruz. Analiz metodlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçları, uzmanlarımız tarafından en doğru şekilde belirlenir, en yüksek ekonomik faydayı sağlayacak fiyatla, en kısa zamanda değerlendirilir. Çünkü biliyoruz ki, müşterilerimiz kazanırsa biz de onları kazanırız.

Daha da güçlüyüz; çünkü Garanti Koza ile birleştik!
61 yıllık müteahhitliği ve 23 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimi, çok geniş bir yelpazeye yayılmış faliyet alanları ile yurt içi ve yurt dışında saygın bir konuma sahip Türk İnşaat sektörünün ilk ve öncü firmalarından biri olan Garanti Koza Grubunun kurumsal güvenilirliği daima müşterilermizin yanındadır.

Realty World ailesine dahil olan her franchise ofisinin bildiği gibi Realty World hep kazandıran bir dünya markasıdır. 2010 yılı sonunda 70 ofise , 2011 yılı sonunda 140 ofise, 2012 yılı sonunda 175 ofise ulaşan Realty World, 2013 yılı sonunda emin adımlarla yükselişine devam etmektedir. Sizi de büyüyen Realty World ailesine kazanmanız için davet ediyoruz.

Realty World Franchisee’i olmak için 15 neden:
1. Yükselen Trend: Realty World
2. Garanti Koza Gücü
3. Danışmanınız Yanınızda
4. Ulusal Tanıtım ve Reklam Gücü
5. Hukuk Danışmanlığı ve Bilgi Desteği
6. Güvenilir Hizmet Uluslararası İlkeler
7. Binlerce Nitelikli Konut Artık Sizin Ofisinizde
8. Boğaziçi Üniversitesi Sertifika Programları
9. Profesyonel Ekip İçin Merkezi Destek
10. İş Yaşamı Boyunca Gelir Programı
11. Başarıyı Eğlenceye Dönüştürün
12. Afiş Desteği
13. Projeler Uzmanlık Alanımız
14. Dünyanın Portföyü İnternetinizde
15. Bu kazançlı dünyanın kapıları size de açık

Realty World Franchise Başvurusu İçin Tıklayın

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı