Realty World’ün Yeni Şubesi Darıca’da açıldı

by Bayilik Lobisi

Emlak ve gayrimenkul dünyasının en güvenilir uluslararası markalarından olan Realty World’ün Darıca Franchise Ofisi açıldı.

Geçtiğimiz gün sektöre ve Darıca bölgesine “Merhaba” diyen Realty World / Hedef Gayrimenkul’ün açılışına çok sayıda davetli katıldı.

Kurumsal çalışmanın yanında bilgi ve beceriye de önem veren Realty World, franchise ofis açmak isteyenlerde öncelikle bu değerleri arıyor. Ardından ise, “Realty World Akademi” adını verdikleri bir programla eğitim süreci başlıyor ve gösterilen başarı karşılığında broker olma ve ofis açabilme yetkisi kazanılıyor. Realty World / Hedef Gayrimenkul’ü Darıca’ya kazandıran Abdurrahman Yaşar, Emrullah Yaşar ve Ahmet Yaşar, bölgeye hizmet edeceklerinden dolayı çok mutlu olduklarını söylediler. Bu bölgenin çok değerli olduğunu belirten Abdurrahman Yaşar, Emrullah Yaşar ve Ahmet Yaşar, kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiler. Açılışa Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Hikmet Yaşar, Ak Parti Darıca İlçe başkan yardımcısı Ufuk Acay, meclis üyeleri, İşadamı Kemal Öztanık, Realty World Genel Koordinatörü Şahap Kıvılcım ve çok sayıda davetli katıldı.

Realty World franchise şartlarını burada yer alan yazımızdan okuyabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı