Repoint Gayrimenkul Eğitim Organizasyonu Düzenleyecek

by Bayilik Lobisi

Repoint Gayrimenkul 13. Bayim Olur Musun Fuarı sonrasında franchise adayları için eğitim aktivasyonu düzenlemeye karar verdi. 13.Bayim Olur musun ve Franchising Fuarında büyük ilgi gören ve dikkat çekici standı ile adete gövde gösterisi yapan Repoint Gayrimenkul Fuar süresince görüşme yaptığı franchising adayları için Emlak,Tapu Kadastro,Gayrimenkul Hukuku,Barter, Sigortacılık ve Satış-Pazarlamayı’da kapsayan bir eğitim organizasyonu düzenlemeye kararı aldı.

Eğitimin amacı franchise adayı olan ancak kendini emlak, barter ve satış-pazarlama alanında eksik hisseden tüm franchise adaylarını bu yeni işlerine adapte etmektir. Etkinlik herkese açıktır. Tam tarihi ve yeri henüz kesinleşmeyen eğitim kendi alanında uzmanlaşmış olan profesyoneller tarafından verilecektir.

Eğitimin geniş içeriği, ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için 0212 438 7823 nolu telefondan irtibata geçilmesi gerekmektedir.
Repoint Gayrimenkul web sitesi: http://www.repoint.com.tr/

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı