Rulomatik Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Farklı otomatlarıyla dikkat çeken Rulomatik bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Türkiye ve Dünya’da ulusal ve uluslar arası patent haklarına sahip ilk tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makinesi üreticisi Rulomatik, bugün 2.200 m2’yi aşan üretim tesisinde yurt içi ve yurt dışı tüm yaşam alanları için tek kullanımlık ürün ve tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makine (Otomat) çözümleri üretiyor.

RULOMATİK BAYİLİK HAKKINDA
Rulomatik, Otomatik Satış Makinesi sektörüne Bursa merkezli olarak adımını atmıştır.Dünya geneli otomatik satış makinesi sektörü sadece ABD’de yıllık 50 milyar USD cirosağlayan vending makineleri, Türkiye’de 2004 yılında YTL’nin çıkması ve düşük enflasyon rakamları, istikrarlı piyasa şartlarının oluşması ile vending (otomatik satış makinesi) sektörü yüksek kazançları beraberinde getirmiştir.

Tek kullanımlık otomatik sarış makinesi Patent Hakları firmamıza ait olan Rulomatik markamız 2015 yılının ikinci yarısından günümüze tek kullanımlık ürünleri tüketici ile buluşturan otomatik satış makinesi üretimi yapmaya başlamıştır, ayrıca tek kullanımlık ürünlerin üretimini sağlayan yurt içi ve yurt dışı firmaları ile protokol yaparak tedarik sağlamaktadır.

Rulomatik; Patentli bir ürün olup madeni para veya jeton karşılığında rulo haline getirilmiş ürünleri tek tek veren otomatik satış makinesidir.

Rulomatik olarak; Tek kullanımlık araç kurulama havlusu ürünlerini tüketici ile buluşturan otomatik satış makinesi üretimi ve rulo haline getirilmiş iç hazne ürünlerini satışını bölge bayilikleri üzerinden yapmaktayız. Tek satışımız yada adetli satışımız direk bulunmamaktadır. Bölge bayiliği üzerinden tedarik sağlanmaktadır.

Potansiyel pazarın büyüklüğü; İlk olarak yurt içi piyasası hedeflenmektedir. Demografik analizleri tamamlanmış olan projemizin yurt içi piyasasında 13 bin ve üzeri akaryakıt istasyonu bulunması, araç sayısı 19 milyon âdeti aştığı ve her geçen gün sayıların arttığı kaçınılmazdır.

Türkiye (yurtiçi) geneli 56 farklı bölge olarak tanımlanmıştır. (İller Barındırdıkları  araba yıkama istasyonları, akaryakıt istasyonları, sayıları analizi sonucu değerlendirilerek sınıflandırılmıştır. – Firmamız başarısı kanıtlanmış win&win satış stratejisini uygulamaktadır.

Bayi tarafından satışı/kiralanması yapılan RULOMATİK otomatik satış makinasını temin/tedarik eden hem otomatik satış makinesinden hem de otomatik satış makinesinin içerisinde bulunan üründen 365 gün 24 saat kazanç sağlamaktadır. Türkiye ve Dünya'da bir ilk olan, Patentleri alınan otomatik satış makinemiz ve özel olarak üretilmiş ürünlerin dağılımı yurt içinde bölge bayiliği yapılanması üzerinden yapılmaktadır.

Şu anda ilk ürünümüz olan araç kurulama havlusu makinası ve ürünü üzerine çalışmaktayız, ilerleyen zamanda diğer ürünleri ekleyeceğiz, AR-GE süreleri bütün ürünlerin tamamlanmış, makine yazılımları ve çevresel koşul testleri yapılmıştır. Finans durumu gereği öncelik olan ve pazarda önü köpüklü yıkama basınçlı su ile yıkama, köpükleme vb. makinaları ile açılmış olan RULOMATİK Araç kurulama havlusu üzerinden yapılmaktadır.

Örneğin;
Tek kullanımlık araç kurulama bezi;
Benzinlik, akaryakıt istasyonlarında araba-taşıt ücretli/ücretsiz yıkama alanlarında arabalarını yıkadıktan sonra, araçlarını havlu, gazete, bez ile kurulayan araç sahiplerine şahit olmuşsunuzdur. Tüketici kullandığı havlu, bez kurulama işlemi sonrası tekrar kullanmak zorunda kaldığı için  araçta bulundurularak ağır koku yapmaktadır. Tek kullanımlık mikro fiber bez tabanlı araç kurulama havlusu veren otomatik satış makinesi tüketicinin 1 TL’ye sahip olmasını sağlamaktadır.

Araçlarını akaryakıt istasyonların 1 TL kullanarak köpüklü yıkama sonrası 1 TL kullanarak basınçlı su ile yıkama, 1 TL kullanarak araç içi oto süpürge bu sektörün önünü açmıştır.. Akaryakıt istasyonlarının kar marjı sürüme dayalı olduğu için , lokasyonu’nun ana giderlerine , istasyonun marketinden, istasyon içi bulunan satış makinelerinden büyük katkı sağlandığı için istasyon sahipleri bu tür satış makinelerini desteklemektedir. “Yapılan araştırmalar göstermiştir ki; Bireylerin cebinde 5 TL kağıt para var ise bu değerlidir, fakat 5 adet 1 TL madeni para var ise bu değersizdir.”

Örneğin; Akaryakıt istasyonlarında, Self Servis Araba/Taşıt yıkama alanlarında hepimizin gördüğü  1 TL  karşılığı Köpüklü Araba Yıkama, 1 TL karşılığı Basınçlı Su ile Yıkama makinalarını biliyoruz. Artık 1 TL karşılığında Rulomatik Araba/Taşıt kurulama havlusu Akaryakıt istasyonlarında, Self Servis Araba Yıkama alanlarında yerini almaktadır. Günümüzde akaryakıt istasyonlarında eksik olan kurulama, firmamız ile çözüme kavuşturulmuştur. Araç/taşıtların 1 TL madeni para karşılığı ,köpükleme, yıkama ve Rulomatik ile kurulama yapmasına olanak vermekte, Bireyler araçlarını kendisi yıkaması kurulaması zevk vermektedir.

Hedef kitlemiz yaş ortalaması 18 ile 60 yaş arası bireylerdir. Ürünlerimiz belli etnik ve ekonomik gruplarda ki insanlara bile çekici gelmektedir. Madeni para ile çalışan, karşılığında tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makinemizi her çeşit gelir grubuna sahip kişiler kullanabilmektedir.

BAYİLİK YAPILANMASI İŞLEYİŞİ
Bayi adayının Başvurusu tarafımıza ulaştığında bölgesine bakan yetkili personelimiz tarafından iletişime geçilmekte, Uygun görülen Bayi adaylarına Firmamızın bayilik hususunda bayilik şartlarının, fiyatların, koşulların, bayi adayının bölge tahsisi ve korunması vb. içerdiği bilgilerin dokümantasyonu gönderilmektedir. Bayi adaylarının yetkili personelimiz ile mutabık kalınması sonrası şirketimize davet edilmektedir. Yapılan sözleşme ile bayi adayına bölge temsilciliği sertifikası verilmekte Rulomatik ailesine katılmaktadır.

-Ürün / Hizmet Kapsamı: OTOMATİK SATIŞ MAKİNESİ VE ÜRÜNLERİ
-Kuruluş Yılı : 2011
-Toplam Çalışan Sayısı: 19
-Merkez Ülke: TÜRKİYE
-Toplam Şube Sayısı : 26
-Merkeze Ait Şube Sayısı : 0
-Franchise / Bayi Şube Sayısı : 26
-Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 26
-Hedeflenen Şube Sayısı : 56

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası:
Adayın Başvurusu>Telefon ile ön görüşme> Rulomatik Bayilik şartlarını içeren doküman gönderimi>Sözleşme örneği gönderimi> Genel Merkezde bayi adayı ile Sözleşme İmzalanması

RULOMATİK BAYİLİK YATIRIM BİLGİLERİ
-Bayilik / Franchise Şartları: DETAYLI BİLGİ İÇİN:
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN 0 850 650 11 11 (Pbx) ARAYABİLİRSİNİZ.
-Hedef Bölgeler : TÜRKİYE İÇİN PAYLAŞILAN 56 BÖLGE
-Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 22650 – TL

RULOMATİK BAYİLİĞİ KAZANÇ TABLOSU
 Ortalama Kar Marjı : %175
 Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 3 – 9 Ay
 Girişimciye Verilen Destekler :  Eğitim Desteği , Yer Seçimi, Bölge Koruması,
 Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : RULOMATİK: Patentli bir ürün olup para ve jeton karşılığı rulo haline getirilmiş ürünleri tek tek veren otomatik satış makinasıdır.

Bayi tarafından satışı/kiralanması yapılan RULOMATİK otomat makinasının ürünlerini temin/tedarik eden hem otomat makinasından hem de otomat makinasının içerisinde bulunan üründen 365 gün 24 saat kazanç sağlanmaktadır.

RULOMATİK BAYİLİK İLETİŞİM BİLGİLERİ
İlgili Kişi : MUHAMMED SİNAN DEMİR
RULOMATİK GENEL MERKEZ
NİLÜFER TİCARET MERKEZİ 620 Sokak No:3 Nilüfer-BURSA
İletişim: 0850 650 11 11 Pbx
Fax.: 0224 239 39 08
E-Posta: info@rulomatik.com.tr
Web Adresi: www.rulomatik.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı