Rummani Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Antakya’da doğan ve Türkiye’ye açılarak ilimizin gurur firması haline gelen Rummani, aldığı altın marka ödül serfitikası ile gücüne güç kattı. Sahipliğini, Fettah Erdem’in yaptığı ve Antakya, İskenderun, Tarsus, Eskişehir, İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Balıkesir, Konya ve İzmit’teki şubeleri ile yemek sektöründeki iddiasını gözler önüne seren Rummani, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Rummani’yi altın marka serfitikasına layık gören TTKD tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Avrupa Birliği’nde Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD), tüketiciler arasında, sektörde markaya ilgi derecesi araştırıldı ve kalite açısından, beğeni derecesini ölçtürdü. Son bir yıl içinde, kendi dalında en beğenilen ve tercih edilen markalardan birisinin Rummani olduğu ortaya çıktı. Bu nedenle, bu marka için ‘Altın Marka Tüketici Ödülü + Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz’ logolarının kullanılması hakkının verilmesi kararlaştırıldı.”

YENİ ŞUBELER İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Hatay’ın yerel bir markası olarak, kendine özgü yemek ve sosları ile nam salan Rummani, bayilik vermeye devam ediyor. Bu hususta, şehir dışında Rummanin bayisi olmak isteyen vatandaşların www.rummani.com.tr adresini ziyaret etmeleri, 0545 790 3090,0545 267 14 48 numaralı telefonları aramalarının yeterli olabileceği bilgisini veren Rummani sahibi Fettah Erdem, konu ile ilgili şunları söyledi; “Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana, lezzetimizden ve kalitemizden asla ödün vermedik. Bu azim ve kararlılıkla Antakya’da doğup Türkiye’de büyüyen bir marka haline geldik. Geldiğimiz bu günde de markamızı tercih eden ve Rummani’yi Altın Marka Ödül Serfitkasına layık gören herkese şükranlarımızı sunarız.”dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı