Sabancı, Boyner, Doğan G3 Forumunda Girişimcilere Akıl Verecek

by Bayilik Lobisi

Tüm dünyada 140’ı aşkın ülkede aynı anda kutlanan Global Girişimcilik Haftası’nın Türkiye’deki en büyük etkinliği olan Geleceğin Gücü Girişimciler Forumu (G3) bu yıl 5. kez düzenlenecek.

Girişimci ve girişimci adaylarını, deneyimli iş insanlarıyla buluşturacak etkinlik 20 Kasım’da Suada’da gerçekleştirilecek. Uluslararası Girişimcilik Merkezi UGM, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu ve GATE ev sahipliğinde, Vodafone ana sponsorluğu ve TEB Özel Melek Yatırım Platformu desteğiyle yapılacak G3 Fo- rum’un bu yılki ana teması “Neden Olmasın?” olarak belirlendi.

Foruma ilişkin olarak, basın mensuplarına bilgi vermek üzere düzenlenen toplantıda G3 Platformu Başkanı ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Gülden Yılmaz, GATE Events Kurucu Başkanı Selçuk Kiper, TOBB Sektörler ve Girişimcilik Daire Başkanı Ozan Acar, TEB Özel Bankacılık Grup Direktörü Banu Taşkın, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk bir araya geldi.

Buna göre bu yıl G3 Forum’da aralarında; Hamdi Akın, Murat Özyeğin, Vuslat Doğan Sabancı, Acun Ilıcalı, Mehmet Büyükekşi, Fatih İşbecer, Ali Sabancı ve Hanzade Doğan Boyner’in de yer aldığı 90 iş insanı, gün boyu devam edecek yuvarlak masa toplantılarında girişimci ve girişimci adaylarına akıl hocalığı yapacak. Forumda 2 panel olacak.
İlk panelde TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ardından ikinci panelde ise Ali Sabancı ve Vodafone İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt, Nevzat Aydın’a Yemek Sepeti’ndeki başarı öyküsünün sırlarını soracak.

Etkinlik katılımı ve detaylar için: http://g3forum.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

geleceğin gücü girişimciler
g3 forumu

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı