Sadeceon, 500 Bin Lira Yatırım Aldı

by Bayilik Lobisi

Markafoni Kurucusu ve Türkiye Girişimcilik Vakfı Başkanı Sina Afra 500 Bin TL değerinde bir yatırım yaparak sadeceon.com’a ortak oldu. 10 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan hizmetler için pazar yeri girişimi Sadeceon henüz ilk aşamada aldığı bu yatırımın ardından pazarda ki payını ve yerini güçlendirecek gibi gözüküyor.

Evren Dinç ve Gamesultan ile PaytoGo kurucularından Kazım Akalın tarafından kurulan sadeceon.com Mart 2014’te beta olarak yayına girmiş ve Grafik & Tasarım, Video & Animasyon’un aralarında bulunduğu 11 ana kategoride hizmet listelemeye başlamıştı. Kurulduğu tarihten bu yana yaklaşık 50 bin kullanıcıya ulaştığını söyleyen Sadeceon’un 500 üyesi, platform üzerinden 2 bine yakın hizmet satmış vaziyette.

Joygame kurucusu Burak Balık’ın da ortakları arasında yer aldığı Sadeceon’a yaptığı yatırım ile ilgili olarak Sina Afra, girişimin çok kısa süre içinde Türkiye’de ilk akla gelen sosyal medya pazaryeri olmayı başarması ve bugün çok sayıda ajansla çalışmasının hızla büyüyeceğine ve küresel bir marka olabileceğine dair olumlu sinyaller verdiğini söylüyor. Ve ekliyor; “Sadeceon.com’un ileride ikinci ve üçüncü tur yatırım alacağına inanıyorum”.

sadeceon.com, Türkiye’de bir diğer 10 liraya iş yaptırma girişimi bionluk ile rekabet ediyor. Profesyonel ve amatör hizmetler için pazar yeri bionluk geçtiğimiz Temmuz ayında BIC Angel Investments‘tan 500 bin TL tutarında bir  yatırım almıştı.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı