Sahip Oldukları Tuhaf Web Siteleri ile Milyoner Olan 10 Sıradan Kişi

by Bayilik Lobisi

Milyoner kimliğiyle anılmak sanırım hepimizin hayalidir. Çalışarak bu duruma kavuşamayacağını düşünen çoğu kişi, rüyasını “Nimet Abla” gişelerinde ya da yasa dışı yollarla gerçekleştirmeye çalışır. Define avcılarını hesaba katmıyorum bile. Gerçekten sizce de bu durum, sanıldığı kadar zor mu elde edilir? Listemizdeki isimlerin ortak cevabı elbette hayır! Çünkü bu isimlerin hepsi bir zamanlar sizin benim gibi sıradan insanlardı. Ne mi yaptılar? Bilgisayarın start tuşuna basarak, kimilerine göre saçma olarak görülen düşüncelerini internet vasıtasıyla ortaya koydular.

Teknoloji çağının yaşandığı günümüz, internetle birlikte çoğu kişiye ekmek kapısı olmuştur. Hatta bazıları için son model bir Ferrari, milyon dolarlık bir yat, lüks bir saray anlamına gelmektedir. Evet, bugün sizlere hayallerinin ve kimsenin aklına gelmeyen yaratıcı düşüncelerinin ardından giden 10 isimden bahsedeceğiz. Bu isimlerin hepsi, şimdilerde sahibi olduğu servetin sefasını sürüyor. Kim mi bu internet milyonerleri? Gelin birlikte öğrenelim…

İşte karşınızda kurdukları tuhaf siteler sayesinde milyonlar kazanan isimler:

alex tew
mart metro
don brawley
eric nakagawa
byron reese
jerry turner
doody calls
bill thomas
noel biderman
facebook
(Paratic Nesrin Bayraktar İçeriğidir)

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı