Samsat Çiğköfte Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Samsat Çiğköfte 7.500 TL’ye bayilik vererek iş sahibi yapıyor. Çiğköfte sektörünün öncü kuruluşlarından olan Samsat Çiğköfte damak tadını çiğköfte severlere ulaştırmak için bayii ağını genişletiyor.

Adıyaman çiğköftesi denince akla gelen Samsat Çiğköfte 500 olan bayi ağını genişletmek için 7.500 TL’ye özel bir konseptle bayilikler veriyor. Bayii olacakların yer kiralaması yaptıktan sonra konsept ve imaj çalışması samsat yetkilileri tarafından projelendiriliyor. Herkesin Samsat Çiğköfte damak tadına ulaşabilmesi için Samsat yönetimi müşterilerinin yanı başına şubeleri götürerek damak tadını ulaştırıyor. Çiğköfte sektöründe yer almak isteyenler için özel bir fırsat sunan samsat çiğköfte, alınterini dökenin kazanacağı bir iş dalı sunuyor. Samsat Çiğköfte ürün yelpazesinde içli köfte, samsat beytisi, Kadayıf dolması, Falafel, Samsat Burger, Çuro gibi çok özel menülerde damak tadını bilenlerin zevkine sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için: Adres: HAZNEDAR MH. SAKARYA SK. NO:4 GÜNGÖREN İSTANBUL.
0212 644 19 03
info@samsatcigkoftecisi.com
www.samsatcigkoftecisi.com

samsat çiğköfte bayilik

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı