Sas İzolasyon Bayilik Bilgileri

by Bayilik Lobisi

SAS İzolasyon Yalıtım
SAS izolasyon yalıtım teknolojileri kurumsallaşmayı başarmış izolasyon yapı çözümleri alanında malzeme ve işçilik hizmetini birlikte sunabilen Türkiye’nin ilk ve köklü markasıdır.
2002 yılından beri sektörde olan marka 2011 yılı itibariyle geliştirdiği mikro fiber teknolojisiyle ürettiği ürünlerle hizmet vermeye devam ediyor.
Kendi ürettiği mikrofiber teknolojiye sahip yalıtım ürünlerini kendi ekibiyle uygulayarak çok geniş bir alanda hizmet veren SAS izolasyon yüksek kalitesi, uygun fiyatları ve müşteri memnuniyetiyle sektöründe öncülüğünü sürdürüyor.
Merkezi ve imalatı Mersin’de olan SAS izolasyon yalıtım teknolojileri bilgi birikimini paylaşmak ve hizmetlerini Tüm Türkiye’ye ulaştırabilmek adına 2019 yılı itibariyle bayileşme çalışmalarına başladı. Kısa süre içerisinde 6 noktaya ulaşan marka şimdi girişimcilere önü oldukça açık bir iş imkanı sunuyor.Su ve soğuk/sıcak izolasyonunun geniş bir uygulama alanı olması bu işe adım atacak yatırımcılar için çok büyük bir fırsat ve pazar sunuyor.
SAS İzolasyon Bayilik
150 şubeye ulaşma hedefi olan marka başta potansiyeli yüksek büyük şehirler olmak üzere tüm Türkiye’de bayilikler veriyor.
Yeni bayilerine 15 günlük bir eğitim veren SAS izolasyon bayilerin aldığı projelerin büyüklüklerine göre bölgeye teknik ekip desteği de sağlıyor.
İşin en cazip tarafları olarak sektörün iş potansiyelin çok yüksek olması, mikro fiber ürünlerin çok başarılı sonuçlar vermesi, marka üretici olduğu için ürünlerini bayilerine uygun fiyatlarla sunabilmesini gösterebiliriz. Üstelik SAS izolasyonun bayiler tecrübe kazanana kadar teknik ekip desteği vermesi çok önemli. Ürünlerin kolay uygulanabilir olması da bir başka olumlu taraf.
Marka 200 bin tl. bayilik bedeli talep ediyor. Ancak bunun sadece 60 bin tl’sini başlangıçta istiyor. Bir ofis tutulması dışında başka bir maliyette yok. Kalan 140 bin tl’lik kısım ise yatırımcı iş yaptıkça ve kazandıkça ödeniyor. Bu ödemelerde kazancın belli bir oranını geçmeden ve taksitler halinde talep ediliyor. Kısaca marka ödeme konusunda da yatırımcılara destek oluyor ve kazandıkça ödemelerine imkan sağlıyor. Ayrıca 10 bin tl’lik izolasyon ürünü de başlangıçta ücretsiz olarak veriliyor.
Çok geniş bir kullanım alanı olan ve yüksek cirolar yakalamanızı sağlayan izolasyon işi yatırımınızın 6/12 ay gibi kısa bir sürede geri dönmesini sağlıyor.
***Ayrıca il bazında ZIRHLI HİBRİD İZOLASYON malzemesinin satışı için bayilik verilecektir.
Sizlerde sektöründe pazar lideri olan SAS izolasyonun bayisi olmak ve yüksek cirolar elde ederek başarılı bir iş hayatına adım atmak ve bu konuda bilgi almak istiyorsanız bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli. Marka yetkilileri size her türlü bilgiyi sunacaklardır.

Kuruluş yılı:2002
Franchise Adedi :6
Franchise Hedefi: 2020 / 20 adet
Franchise giriş bedeli:
Ortalama yatırım bedeli:200,000TL
Reklam katkı payı:Alınmıyor
Royalty bedeli:Alınmıyor
Destekler: Personel Desteği,Eğitim Desteği,Proje Desteği,Pazarlama Desteği,Yer Seçimi,Bölge Koruması,Ortak Reklam
Hedef bölge :İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye Geneli

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı