SEOzone meet-up 26 Ekim 2015’de

by Bayilik Lobisi

SEOzone meet-up nedir?
SEOzone meet-up ile her ay SEO sektörü bir arada. SEO sektörünün önemli isimleriyle bu alanda kendini geliştirmek isteyen dijital pazarlama projesyonellerini bir araya getiren bir etkinliktir. Türkiye’nin en büyük SEO etkinliği olan SEOzone Conference’ı düzenleyen, SEOzeo tarafından organize edilmektedir.

Sektöre ilgisi olan herkesin fikrine ihtiyacı olan SEOzeo ekibi etkinlikler boyunca paylaşacak tecrübesi, düşüncesi ve isteği olan herkesi etkinliğe bekliyor ve sizlerle birlikte zaman geçirmek için büyük bir heyecanla altıncı meet-up etkinliğini bekliyor. Etkinliğin bu ay ki konuşmacıları ise şöyle olacak; Tuğçe Seven – Icerik.com Proje Lideri, Arda Mendeş – SEO Manager at Modanisa.com. 26 Ekim 2015 tarihinde Koç Üniversitesi İnkübasyon Merkezi, Şişli adresinde gerçekleşecek olan etkinliğe katılım için: http://seozeo.com.tr/meetups/ linkinde ki formu doldurmanız yeterli.

seozeo meetup

Benzer İçerikler

2 comments

Elka Seo 9 Temmuz 2016 - 22:18

bu güzel paylaşım için teşekkürler

Reply
Husnu 14 Ağustos 2016 - 17:46

Arti26.com

Çok güzel paylaşım olmuş. Emeğinize sağlık…

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı