Serkan Ünsal’dan Türkiye’de Girişimcilik & Yatırım Eğitimi

by Bayilik Lobisi

Serkan Ünsal’dan Türkiye’de Girişimcilik & Yatırım Eğitimi

Startups.watch’ın kurucusu, Türkiye’de yatırımları ve yatırımcıları en yakından izleyen kişi Serkan Ünsal 24-25 Kasım’da Komünite’de. Bu eğitimde Startup’ını yalın girişim modeline göre kurgulamak ve yatırım bularak işini hızlandırmak isteyen girişimcilerle faydalı olabilecek bilgiler ve ipuçları paylaşacak. Bir çok girişimcinin yıllarını harcayarak öğrendiği know-how’a çok daha kısa sürede sahip olmak için bu eğitimi kaçırmayın!

Serkan Ünsal Kimdir?

serkan ünsal
Serkan Ünsal, Turkcell’de çeşitli servisleri yönetip, eğitim, machine 2 machine, lokasyon gibi servislerin temellerinin atılmasında önemli rol oynadıktan sonra Turkcell’den ayrıldı ve 2009 yılında Türkiye’nin lokasyon bazlı anket servisini açtı.

2010 Aralık ayında ise Aksoy Internet Ventures’dan yatırım alarak dakick.com’u kurdu. 2012 yılında “Dijital Girişimcilik Rehberi” adlı kitabı, 2013 yılında ise ikinci kitabı “Silikon Vadisi ve Girişimcilik” yayınlandı. 2014 Mayıs ayında dakick.com Turkcell tarafından satın alındı. Serkan Ünsal, 2015 yılında Türkiye’nin girişim ve yatırım ekosistemini takip eden ve raporlayan Startups.watch’u kurdu. Serkan Ünsal’ın ayrıca Dijital Girişimcilik Rehberi, Silikon Vadisi ve Girişimcilik, Girişimcilik 101 adlı üç kitabı bulunmaktadır.

Program Kurgusu:
Eğitim programı 24-25 Kasım’da toplam 2 gün 19:00 – 21:30 saatleri arasında yapılacak. İlk günkü eğitimin konusu Yalın Girişim Modeli ile işinizi hızla geliştirmek, büyütmek. İkinci günkü eğitimde ise girişim-yatırım ekosisteminin nasıl işlediğini ve Türkiye’de yatırım bulmanın inceliklerini öğrenceksiniz.
Girişimcilik & Yatırım Eğitiminden Bazı Başlıklar:
– Yalın Girişim Modeli ile İş Geliştirme Nasıl Yapılır?
– İş Planı Nasıl Hazırlanır?
– İş Modellemesi Nasıl Yapılır?
– Yatırımcıya Nasıl Gidilir?
– Hangi Yatırımcıya Ne Zaman Gitmeli ?
– Girişiminiz için Yatırım Dönemleri
– Yatırım Süreci Nasıl İşler?
– Yatırımcıların Sorabileceği Sorular Nelerdir?
– Şirket Değerlemesi Nasıl Yapılır?
– Yatırım Turları Nedir, Nasıl İşler?
– Türkiye’den ve Dünyadan Yatırımcılar

Eğtim Tarihleri:

Eğitim 24-25 Kasım tarihlerinde, 19:00 – 21:30 saatleri arasında verilecektir
Mekan ve Ücretlendirme:
Eğitim ücreti 380 TL + KDV’dir.
Eğitimler Komünite’nin Moda Ofisinde verilmektedir.

Kayıt olmak için: http://www.komunite.org/girisim-ve-yatirim adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı