Sherpa, Yeni Bayilerine İspanya Tatili Hediye Ediyor

by Bayilik Lobisi

ÜNLÜ MAYORKA İNCİLERİ SHERPA’DAN, BAYİLİK ALANLARA İSPANYA TATİLİ HEDİYE

Dünyaca ünlü Mayorka İncilerinin yer aldığı ‘’Sherpa Secrets Of Mallorca’’, 2015’te ilk mağazasını İstanbul Nişantaşı’nda açarak Türkiye pazarına girdi… 2004 yılında İspanya’nın Mayorka Adasında Türk iş kadını Gamze Karslıgil tarafından kurulan Sherpa, kısa sürede bir çok ülkeye; özel takıların satışı yapmaya başlayarak büyük bir başarı elde etti. Başarılı iş kadını Gamze Karslıgil; “Amacımız Sherpa markasını, vazgeçilmez bir ürün haline getirip, kaliteli ve özel tasarımlarımızı başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya tanıtmak’’ diyor.

Franchise vererek Türkiye’de ve tüm ülkelerde mağazalar açmak istediğini belirten Karslıgil, girişimciliğe verdiği önemi  vurgulayarak, franchise verme kararında en büyük etkenin bir çok kişiye hem meslek hem de iş imkanı sağlamak arzusu olduğunun altını çiziyor. 2015 yılında Türkiye’ye giriş yapan İspanya Markası Sherpa, Türkiye’de franchising-bayilik alan kişilere sürpriz tatil hediye edecek. Sherpa Yönetim Kurulu Başkanı iş kadını Gamze Karslıgil; bu yıl içinde Türkiye’nin bir çok yerine bayilikler verileceğini belirterek ‘’Sherpa Bayiliği alan kişilere İspanya tatili hediye ‘’ kampanyası başlattıklarını söyledi.

Bu tatil ile Mayorka adasını keşfetme imkanı bulacak şanslı bayiler hem karlı bir iş sahibi olacak, aynı zamanda Mayorka İncilerini yakından inceleme fırsatı bulacak ve incilerin tasarım sürecine şahit olacaklar.

Türkiye’deki İlk Mağaza Nişantaşı’nda Açıldı…
Şu anda İspanya ve Mallorca Ada genelinde, İbiza, Londra, Almanya, İsviçre ve Californiya’da mağazaları olan Sherpa, Türkiye’ye hızlı bir giriş yaparak ilk franchisingini Bayim olur musun Franchising Fuarı’nda verdi. Özel tasarımlı takıların yer aldığı “Sherpa” markasına ait ilk mağaza, Aralık 2015 yılında İstanbul Nişantaşı’nda açıldı. Açılışa; İspanya güzeli ve Dünya 2’incisi Natalia Ferrer Fernanzdez’inde katılması büyük ilgi gördü. Gamze Karslıgil, Sherpa’nın hedefinin ilk başta Türkiye olmak üzere, Avrupa ve İskandinav ülkeleri, İsviçre, İtalya, Fransa, İngiltere, Amerika ve İspanya’nın şehrinde “SHERPA” mağazalarını açmak ve Türk markasını tüm dünyaya tanıtmak olduğunu söyledi.

Detaylı Bilgi İçin: Pınar Erdağ / perdag@medyafors.com / 0543 7621900

sherpa bayilik

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı