Simit Sarayı 2016 Hedeflerini Açıkladı

by Bayilik Lobisi

Simit Sarayı dünyanın en büyük unlu mamuller zinciri olmayı hedefliyor.

Türkiye’nin en önemli ekonomi buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin beşincisi 25-26 Mart 2016’da gerçekleştiriliyor. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından Uludağ Grand Yazıcı Otel’de gerçekleştirilen Uludağ Ekonomi Zirvesi kapsamında, 26 Mart Cumartesi günü düzenlenen Global Marka Yolculuğu başlıklı oturumda konuşan Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, Simit Sarayı’nın global bir marka olmasından büyük gurur duyduklarını belirterek, hedeflerinin dünyanın en büyük unlu mamuller zinciri olmak olduğunu açıkladı.

TAV CEO’su Sani Şener, LCWaikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, TMB Başkanı Mithat Yenigün, Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu ve Yıldırım Holding CEO’su Yüksel Yıldırım’ın konuşmacı olarak katıldığı oturumda Simit Sarayı’nın dünya markası olma yolculuğunu katılımcılarla paylaşan Abdullah Kavukcu, Türkiye’de jenerik marka haline gelen Simit Sarayı’nın bugün Türkiye’de ve yurt dışında en sevilen markalar arasında yer aldığını belirtti.

2016’DA YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA 4.000 YENİ İSTİHDAM
Simit Sarayı bir inovasyon olarak başladığını söyleyen Abdullah Kavukcu, “2002 yılında ilk mağazamızı açtığımızda simidi dünya markası yapacağımızı söylediğimizde, geleneksel bir lezzetimiz simidin bir dünya markası olabileceğini kimse hayal bile edemiyordu ama geliştirdiğimiz yeni iş modeliyle kısa sürede hem simide itibar kazandırdık, hem de ülke istihdamına büyük katkı sağladık. Simit Sarayı artık sadece Türkiye’de değil, dünyada da istihdam sağlayan global bir dünya şirketi. Simit Sarayı bugün sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada istihdam sağlayan global bir dünya şirketi. Gerek yurt içi, gerekse yurt dışı mağazalarımızın operasyonlarını yöneten profesyonel ekiplerimizin yanı sıra, dünya genelindeki mağazalarımızda da çok sayıda çalışanımız var. 2016 yılı boyunca hizmete sunacağımız yurt içi ve yurt dışı yeni mağazalarımızla 4.000 yeni çalışanı daha Simit Sarayı ailesini bünyesine katarak büyümemize devam edeceğiz. Bugün ABD, İngiltere, İsveç, Almanya, Belçika, Hollanda, Mısır, Suudi Arabistan, Kuveyt, Kıbrıs ve Azerbaycan başta olmak üzere 18 ülkede 300’ün üzerinde mağazamızda her gün 850 bin kişiyi ağırlıyoruz. 2016 yılında yurt içinde 70 adet, yurt dışında ise 102 adet yeni mağaza açılışımız olacak. Amerika, Avrupa ve Orta Doğu pazarlarının yanı sıra Uzak Doğu’da hedef pazarlarımız arasında. Uzak Doğu’da beş yıl içerisinde açmayı hedeflediğimiz 1000 mağaza için, üç farklı master franchise adayı ile görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.

DÜNYANIN EN BÜYÜK UNLU MAMULLER ZİNCİRİ OLMAYI HEDEFLİYORUZ
Dünyanın en büyük unlu mamuller zinciri olmayı hedeflediklerini belirten Abdullah Kavukcu, “Bu kapsamda fabrika yatırımlarımıza devam ediyoruz, Türkiye’deki fabrikamızı yeniledik. Ayrıca Hollanda da fabrika yatırımı yapıyoruz. Fabrikalarımızda son teknolojiyi kullanarak ürün yelpazemizi simit ürünlerinin yanı sıra, simit pizza, börek ve pasta çeşitleri ile genişletmeye devam ediyoruz. Dünyanın en büyük unlu mamuller zinciri olma hedefine çok yakınız” dedi.

Simit Sarayı franchise şartlarını öğrenmek için tıklayınız.
Simit Sarayı Mahalle franchise şartlarını öğrenmek için tıklayınız. 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı