Simit Sarayı Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Son zamanlarda simit sarayı ile ilgili haberlerde yer alan bilgiler olumsuz olsada yatırımcı tarafından rağbet görmeye devam ediyor. Yatırımcıların aradığı büyük bir firma olması köklü geçmişi yatırımı bu marka yönünde yapmalarında etken oluyor.Türkiye genelinde ve yurt dışında adının bilinirliği kesintisiz tedarik zinciri olmasıda farklı bir etkendir.
İlk mağazalarını açtıklarında Türkiye nin her köşesinde aynı kalite aynı hizmet ve ürün çeşitliliği ile yer almaktı. Bunuda başaran simit sarayı şimdilerdede kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyor.

Simit sarayı 4 farklı konseptte franchise veriyor.Her bölgede her metrekarede hizmet verebilecek konseptler mevcuttur.
Simit sarayı yurt içi ve yurt dışında bünyesinde otuza yakın şirket barındırmaktadır.Bu şirketlerde 6500çalışanı ile 550000 e yakın misafirine hizmet vermek için geceli gündüzlü çalışmaktadır.

Simit sarayı açılacak yerler yaya trafiğinin yoğun olduğu,düzayak yerler , yaya trafiğinin ana aksları ,avm girişleri,metro veya ulaşım araçları bölgeleri ,gibi yerlerde olması tercih edilir.

Konumlanacak yerlere göre 30m2 de 250m2 alanlara kadar kurulum yapılabilinir.

Simit Sarayı Franchise Modelleri
Cadde -Yoğun yaya sirkülasyonuna sahip ve görünürlüğü yüksek olan dükkanlar. Genellikle bölgenin ana yaya ulaşım aksları, meydanları ve alışveriş caddelerinde konumlanan konsept.
Fiziksel Kriterler: 150 m2 ve üzeri, minimum 8 metre ön cephe genişliği ve 3 metre tavan yüksekliği. Minimum 30 m2 bahçe ya da teras alanı.
Avm – Alışveriş merkezlerinin giriş katlarında genellikle ana giriş kapısının yanında konumlanan konsepttir.
Fiziksel Kriterler: Minimum 120 m2 kapalı alan, minimum 8 metre ön cephe genişliği ve 3 metre tavan yüksekliği. Minimum 30 m2 bahçe ya da teras alanı. AVM içerisinde soğuk depolama alanı.
Kiosk – Genellikle metro istasyonları, alışveriş merkezleri, üniversiteler, benzin istasyonları gibi yaya akışının yoğun olduğu fakat yerleşim alanının sınırlı olduğu noktalarda konumlanan konseptidir. Konumlanan noktanın özelliklerine ve sağladığı altyapı imkanlarına bağlı olarak sunulun ürün grupları diğer konseptlere göre kısıtlanabilir.
Fiziksel Kriterler: Min. 20 m2 yerleşim alanı.Servis olanağı sağlayan en az 3 cephenin olması.Elektrik, su gibi altyapı ihtiyaçlarının temin edilebilir olması.
Mahalle – Genellikle bölgenin 2. ve 3. Derece yaya ulaşım aksları, toplu konut alanları, hastane ve üniversite çevreleri, alışveriş merkezlerinin market ve otopark çıkışlarında konumlanan konsept.
Fiziksel Kriterler: 70 m2 ve üzeri, minimum 5 metre ön cephe genişliği ve 3 metre tavan yüksekliği, Tercihen bahçe ya da teras alanı.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı