Simitçi Dünyası Avrupa Pazarına Giriyor

by Bayilik Lobisi

Ülke genelinde 100’den fazla şubesi bulunan Simitçi Dünyası, yurt dışında ki ilk mağazasını Hollanda’ya açıyor. Bu adımla birlikte hızlı bir şekilde Avrupa’ya adım atacak olan marka 2020 yılına kadar 400 Şubeye ulaşmayı hedefliyotr. 4 yılda 103 şubeye ulaştıklarını söyleyen Simitçi Dünyası Genel Müdürü Levent Yıldırım, Avrupa’nın önemli ülkelerine mağaza açacaklarını belirtiyor.

2012 yılında 4 girişimcinin bir araya kurdukları Simitçi Dünyası, Türkiye’nin en başarılı KOBİ örneklerinden biri olarak yol almaya devam ediyor. Ankara’da modern bir unlu mamuller fabrikasıyla temelleri atılan Simitçi Dünyası, ilk mağazasını 2012 yılı ortasında Bağdat Caddesinde açtı. İkinci mağazasını ise Beşiktaş Çarşı’da hizmete sokan firma, son olarak 2015’in ikinci yarısında Kars, Bayburt ve Hakkâri’ye yeni şebelerininin açılışını gerçekleştirdi. Simitçi Dünyası şimdi ise, Erzurum, Urfa, Van gibi doğu ve güneydoğu illerinde de hizmet vermeye hazırlanıyor.

Önce Hollanda Sonra İngiltere

Yıldırım, 2016 yılında yurt içinde 30 ve yurt dışında en az 10 şube açmayı hedeflediklerini kaydetti. Hollanda’da hizmet sektöründe hizmet veren bir şirketle Master Franchise anlaşması yaptıklarını söyledi. Sözlerine, “Ana dağıtım ve stoklama depolarımızı kurduk. İlk üç mağazamızı, Hollanda’nın Utrecht, Rotterdam ve Amsterdam kentlerinde açacağız. Yerler tutuldu, projeler çizildi ve inşaatlar başladı. Aynı şekilde İngiltere’nin Başkenti Londra’ya ise 5 şube açmak üzere bir Türk yatırımcıyla anlaştık” şeklinde devam etti.

2020’de 400 Şube Hedefi
Genel Müdür Levent Yıldırım, 2020 yılına kadar olan planlamalarını tamamladıklarına da işaret etti ve “2020 yılına gelindiğinde Simitçi Dünyası’nın yurt içinde 300 ve yurt dışında ise 100 şubesi olacak. Dünya’nın her tarafında Türk Kültürü’nün vaz geçilmezi olan Simit ve diğer Türk ürünlerini tanıtacağız ” dedi.

Simitçi Dünyası Franchise Başvurusu İçin Tıklayın

simitci-dunyasi-alanya

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı