Simitçi Dünyası Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Geleneksel gıda ürünlerini modern, hijyenik ve nezih ortamlarda tüketiciye sunma eğiliminin ağırlık kazandığı günümüzde; simit tablasını nereye kuracağını bilen simitçinin, simidin tazesini, çıtırını, ona dokundukları anda hisseden ellerin dikkat ve hassasiyetiyle yola çıkan Simitçi Dünyası yurtiçi ve yurtdışında franchise veriyor.

Geleneksel kültüre ilişkin derin bilgisini, inovasyon kabiliyeti ile birleştirerek 2012 yılında ortaya çıkan “Simitçi Dünyası” franchise vererek büyümeye devam ediyor. Fırın ve bistro kafeleri simit severlerin gündelik gezintilerinde ve hareketli iş ortamlarında rahatça ulaşabilecekleri merkezlerde seçerek, Simitçi Dünyası markasına ait mağazalar zinciri her geçen gün daha fazla misafir ağırlıyor.

Hızlı ama telaşsız bir gayretle açılan Simitçi Dünyası’nın; fırın ve bistro kafeleri, kısa sürede kalitenin ve geleneksel damak tadının adı, samimiyet dolu muhabbetlerin tek adresi oldu. Başarılı neticelerden alınan güçle beraber; daha hızlı ve daha emin adımlarla, büyük bir yapının temel taşlarını bir bir örmeyi sürdürüyor. Nitekim, Simitçi Dünyası özveri içeren mevcut çabalarımızla, henüz ikinci faaliyet yılında, 50 şubeye ulaşarak, sektörün ikinci büyük markası olmayı başardı.

Markanın yeni hedefi ise; yüzlerce şubeyle, tüm Türkiye’ye yayılıp, arkasından Avrupa, Asya ve Orta Doğu’da şubeler açmak ve bir dünya markası olmak.

Franchise Konseptleri
Fırın Cafe
Her damak tadına hitap eden unlu mamullerin bulunduğu Fırın Cafe’lerimizde, tazeliği ve lezzeti birleştirerek sofralara getiriyoruz. Geleneksel hamur işlerini ve kahvaltı çeşitlerini, nezih ve samimi bir ortamda müşterilerimize sunuyoruz.

Bistro Cafe
Dünya Mutfaklarından gurme lezzetlerin sunulduğu Bistro Cafe’lerimizde, eğitimli aşçılarımız ve özenli hizmet anlayışımızla “Bir Dünya Lezzet”i değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Kiosk
Hızlı ve pratik çözümler isteyen değerli müşterilerimizin rahatça ulaşabileceği noktalarda konumlanan Kiosk’larımızda, unlu mamullerimiz ve içecek çeşitlerimizle hareketli günleri lezzetlendiriyoruz.

Simitçi Dünyası’nın Franchise’ı olma ayrıcalığını başvurunuzdan müşterinizin mağazanızdan ayrılışına kadar her noktada hissedersiniz. Sizi ve ekibinizi eğiterek ve geliştirerek hem sizin hem ismimizin doğru hizmet kalitesinde anılmasını sağlarız.

Piyasa standartlarında en yüksek kar marjlarına sahip bir franchise markasının elçisi olacaksınız. Ticari ve hukuki konular dahil her alanda danışmanlığımız altındasınız. Stok yönetiminizi lojistik desteğimiz ile sürekli taze tutar ve Fabrikamızda bulunan sistemler sayesinde standart tadın sürekliliğini sağlamaktayız.

Tanıtım, kurumsal iletişim ve reklam alanlarında da kimliği oturmuş ve tanınan bir markayla çalışma keyfini müşterilerinizin beğenilerinden dinleyeceksiniz. Övgü alan mağaza konseptlerimiz ve kampanyalarımız her zaman müşterilerimizin ilgisine yönelik ve etki yaratan çalışmalar olmaktadır.

Bu topraklara yaraşır bir markanın çatısı altında, Simitçi Dünyası ailesine karlı bir ortaklıkla katılmaya ne dersiniz?

Başvuru için Franchise Başvuru Formu‘nu doldurabilir ya da aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden marka yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Adres: Masaldan İş Merkezi, Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. B Blok No: 60/6 Üsküdar – İstanbul
Tel: (216) 521 22 09
Fax: (216) 521 22 07
Web: www.simitcidunyasi.com.tr
E-Posta: info@simitcidunyasi.com.tr

simit bayilik

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı