Sini Börek Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Eğer gıda sektöründe bir firmanın bayiliğini almak istiyorsanız ve bu firmanın profesyonel bir yapıya sahip olduğuna dikkat ediyorsanız Sini Börek bayilik fırsatı tam size göre diyebiliriz. 1999 yılında kurulan Sini Börek’in 2016 Mart ayı itibariyle 18 bayisi ve 21 işletmesi var.

Tesilli sloganları olan “İster 1 Tepsi, İster 100 Tepsi” sloganı ile faaliyetlerine devam eden Sini Börek yurt genelinde yeni franchise şubeleri açmak için çalışmalarını hızlandırdı. Firmanın hedeflediği bayi sayısı ise 30. Sini Börek bayilik dükkanının en az 45 m2’lik bir alanda olması gerekiyor. Bir iş yerinin maliyeti m2’si 1500 TL olarak hesaplandığında bir Sini Börek bayisi olmanın maliyeti ortalama 150.000 TL – 250.000 TL arasında. Yatırımcısına yaklaşık olarak 12 ay ve 18 ay arasında maliyeti çıkartacak olan Sini Börek bayilik işinin kar oranı %90-%100 oranında. Şirketin bayilerine verdiği destekleri ise şu şekilde sıralayabiliriz: Personel Desteği, Proje Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Korumasu, Ortak Reklam İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da börek & baklava üretim tesislerini açan Sini Börek franchise vererek günümüze kadar hızla büyümüş. Börek bayiliği veren firma sektörün en iyilerinden biri olmaya aday.

Sini Börek fracnhise başvurusu yapmak için tıklayınız.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı