SizinDepo Mağazasız Bayilik Fırsatı Sunuyor

by Bayilik Lobisi

Sektöründe yeniliklerin öncüsü olarak faaliyetlerini sürdüren SU DÜNYASI, 1997 yılında kurulmuştur. Temiz su, pis su, tarımsal sulama malzemeleri; su pompaları, tarım aletleri, hırdavat aletleri satmakta iken;  2011 Yılından itibaren Petlas Lastik bayiliği alarak otomotiv sektörüne adım atmıştır.

Otomotiv alanında bünyesinde: Petlas Lastikleri, Megatork, Powcan, Megatim, Carre, Kormetal, Dj, Cms, Dezent ve Enzo Jantları ile EAS Akü bayiliği bulunmaktadır. Toptan ve perakende satış yapmakta olan firma 2015 hedefleri doğrultusunda bayilik sistemini devreye sokmuştur. Bayilik sadece otomotiv alanında (lastik ve jant) verilecektir. Firmanın bayilik sisteminde başlangıç sermayesi veya franchise ücreti yoktur. Stok yapmadan, firmanın stoklarındaki ürünlerden satış yapılabilmektedir. Bayiler ürünleri firmanın sitesinden inceleyebilecek ve sipariş edebileceklerdir. İsterlerse web sitelerine yine firmanın vereceği xml ile kolayca ürünlerin resim, fiyat, açıklama gibi kendi sitesinde olan tüm bilgileri kolayca yükleyebileceklerdir.

Bayinin sipariş ettiği ürünü firma, bayinin talep ettiği adrese gönderebilmektedir. Böylece bayiye ikinci bir kargo maliyeti binmeyecektir. Bayii sattığı kadar ürünü alıp, müşterisine yönlendirebilecektir.

Detaylı bilgi firmanın http://www.sizindepo.com/icerikler/12/bayilik.html sitesinden alınabilir. 09.00 – 16.30 Saatleri arasında firma telefonundan veya bayii yetkilisi Gsm numarasından veya e-mail yolu ile iletişim kurulabilir.

İletişim bilgileri :

Bayii yetkilisi : Mehmet ÇELİK
Web sitesi : http://www.sizindepo.com
İşyeri telefon : (332) 812 25 27
GSM : (505) 708 43 10

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı