Smalllux Cafe Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Smallux Kahve ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. Türkiye’de ileri teknolojiye sahip eğlenceli gurme franchise konseptleri üreterek alanında büyük bir boşluğu doldurmuştur. 2016 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermekte olan yeni konseptimiz Smallux, Türkiye’nin İlk ve Tek Yeni Nesil Eğlence Café franchise markasıdır.

Kapsamlı eğitim, tedarik, lojistik, işletme ve reklam gibi konulardaki destekleriyle, Bölge Temsilciliklerimizle, Türkiye’nin 81 iline hizmet veren Smallux franchise zinciri; e-ticaret sitesi, radyosu, güçlü server ve yazılım altyapısıyla alanında Türkiye’nin yüksek teknolojiye sahip, hızla büyüyen trend firmasıdır.

Smallux Kahve ve Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. Turizm İşletmeciliği, Franchising, Mimari ve Bilişim alanındaki 40 yıllık deneyimlerini yenilikçi vizyonuyla birleştirerek nitelikli projeler gerçekleştiren uzmanlaşmış kadrosu ile Smallux’nün öncü bir dünya markası olması adına özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Kuruluş yılı:2016
Franchise Adedi :11
Franchise Hedefi: 2020 / 26 adet
Franchise giriş bedeli:20,000$
Ortalama yatırım bedeli:30,000$–150,000$
Reklam katkı payı:Almıyor
Royalty bedeli: % 4
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre ortalama 200m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı