Soğuk demleme coffee

by Bayilik Lobisi

Soğuk demlemek kahve dükkanı dayanak noktası haline gelirken ABD buzlu içecek satışlarındaki artış
Proje Iced USA 2020, Allegra Dünya Kahve Portalı’nın hızla büyüyen ve son derece zengin ABD ev dışı buzlu içecek pazarına odaklandığı ilk yer. Raporda, buzlu içeceklerin son 12 ay boyunca ABD markalı kafelerde 10.4 milyar dolarlık satışlar sağlandığı ve% 7,3 oranında olağanüstü bir büyüme sağlandığı.

Buzlu içecek satışları, 47,5 milyar dolarlık ABD markalı kahvehane gelirlerinin beşte birinden fazlasını ve şimdi de zaman içinde% 4,6 artan sıcak kahve satış büyümesini aşıyor.
Ankete katılan sektör liderlerinin% 91’i ABD’deki buzlu içecek satış ortamının olumlu olduğuna inanıyor. % 92’si buzlu içecek satışlarını geçen yıla göre artırdı
Markalı zincirler buzlu içeceklerin popülerliğini arttırıyor. Ankete katılan ABD’li tüketicilerin% 90’ından fazlası geçen yıl Starbucks, Dunkin ‘veya McDonald’s’ta buzlu kahve içeceği satın aldı

Soğuk demleme kullanan ABD’li tüketiciler
Soğuk demlemenin gelişimi, son yıllarda ABD kahve endüstrisinin önemli yeniliklerinden birini temsil etmektedir. Ürün, günümüzde en büyük kahve operatörü menülerinin dayanak noktasıdır ve tüketiciler arasında, özellikle de daha genç demografik verilerde önemli bir çekiş kazanmaktadır. Ankete katılan sektör liderlerinin% 80’inden fazlası, soğuk demlemeyi kafelerde en hızlı büyüyen ürün olarak tanımladı. % 90’dan fazlası, önümüzdeki üç yıl içinde soğuk demlemenin genel bir temel haline gelmesini bekliyor.

Nitro soğuk demlemeli kahvenin tanıtımı daha mütevazı bir başarı elde etti, daha az yaygın olarak mevcut ve henüz ana akımın içine nüfuz ediyor. Bununla birlikte, ankete katılan sektör liderlerinin% 62’si, nitro kahvenin önümüzdeki üç yıl içinde pazar liderleri, Starbucks, Dunkin ‘ve Tim Hortons ile birlikte ürün sunacağına inanıyor.

Pazarlanabilir buzlu içecekler tüketicilerle bağlantı kurar
Buzlu içecekler tipik olarak sıcak kahve seçeneklerinden daha yüksek bir bilet fiyatına, daha fazla özelleştirme potansiyeline ve ayırt edici görünümlerinden dolayı gelişmiş pazarlanabilirliğe sahiptir. İçmeye hazır (RTD) buzlu kahve, Starbucks, Caribou Coffee, Stumptown Coffee Roasters ve Bluestone Lane markalı (RTD) ürünler de dahil olmak üzere artan sayıda ABD operatörü ile tüketiciler arasında popülerdir. Genel olarak, ankete katılan ABD endüstri liderlerinin% 90’ından fazlası tüketicilerin 12 ay öncesine göre buzlu içecekleri evden satın almaya daha istekli olduklarını bildirdi.

Buzlu içecek segmentinde büyüme bekleniyor
Giderek daha rekabetçi bir pazarda daha geniş perakende rüzgârlarına rağmen, Allegra buzlu içecek segmentinin artmaya devam edeceğini ve satışların 2020’de yıllık% 6.6 artışla 11.1 milyar dolara ulaşacağını öngörüyor. önümüzdeki 12 ay içinde 10 milyar doları aşması bekleniyor. Büyüme potansiyeli, buzlu içecek çeşitlerinin çeşitliliğini geliştiren ve geliştiren markalı operatörler için mevcuttur. Henüz buzlu seçenekleri benimsemeyen operatörler, bu ürünleri mağazalarına dahil ederek tekliflerini canlandırabilirler. Iced USA 2020 Projesi, Dünya Kahve Portalı’nın ABD’nin kurulmuş buzlu ve karışık içecek pazarına ilişkin açılış çalışmasıdır. Çalışmamız kategori boyutlandırma ve büyüme projeksiyonlarını belirlemekte ve derinlemesine tüketici analizleri içermektedir .

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı