Starbucks’a iddialı rakip geliyor Coffee Bean

by Bayilik Lobisi

Los Angeles merkezli kahve perakendecisi Coffee Bean CEO’su Fuller, dün yaptığı açıklamada, bu yıl New York’ta birkaç franchise açmayı planladığını söyledi.

CEO John Fuller, “Önümüzdeki birkaç yıl boyunca ABD’nin geri kalanında hızlı bir şekilde büyümeyi düşünüyoruz. New York’ta Starbucks’a rakip olacağız. Her köşede bir Starbucks görmekten sıkılan insanlar bir değişiklik isteyebilir, bu diğer markaların yanı sıra bize de yarar sağlıyacak” dedi.

Fuller, Coffee Bean’in Starbucks’ın tükenmişliğinden kazanacağını ve bu durumun iş ortaklarını aynı masaya getireceğini söyledi

Fuller, “Biz kurumsal değiliz, karar verenler biziz. Sahip olduğumuz küçük ekip daha büyük firmalarda olabileceklerinden daha az bürokrasi ile uğraşmak durumundadır. Ayrıca Starbucks politik ifadeler kullanabilir bu çoğu zaman sorunlu bir durumdur.” dedi.

Markanın adında da geçen “çay” müşterilerin daha sağlıklı, daha düşük kalorili içecekler için tercihlerini kullanabileceğini söyledi. Fuller “Çay bizim için gerçekten büyük bir platform” dedi.

Şu anda, kahve zincirinin, çoğunlukla Kaliforniya’da bulunan sadece 311 şubesi var. Gelecek beş ila on yıl boyunca, Fuller bu sayıyı yaklaşık 1000’e çıkarmayı planladığını söyledi. Bu, Coffee Bean’i Amerika Birleşik Devletleri’nde yaklaşık 15.000 mağazaya sahip olan Starbucks’ın yeni rakibi yapacak.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı