StartNowHow Etkinliklerinde 2016’nın İlk Programı

by Bayilik Lobisi

BIC Angels, 7 Ocak Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde girişimcilerle buluşuyor. Yatırım arayışındaki tüm girişimcileri etkinliğimize davet etmekten mutluluk duyarız.

Program:

17.15 – 17.30 Kayıt
17.30 – 18.15 Pazar ve Rakip Araştırması – Joachim Behrendt (BIC Angel Investments’ ın Kurucusu)
18.15 – 18.45 Örnek Case / Pazar ve Rakip Analizi – Burak Boysan & Işıl Emir (Business Development Specialists in BIC Angel Investments)
18.45 – 19.00 Soru & Cevap
19.00 – 19.30 Kahve ve Networking
Not: Seminer İngilizce ve Türkçe verilecektir.

Adres:
Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü – Kayıt olmak ve adresi detaylarına göz atmak isterseniz; https://www.eventbrite.com/e/startnowhow-7012016-tickets-20100104955

Katılım koşulları:
İlk dönemini geçen sene başarıyla tamamlayan StartNowHow Seminerleri yeni dönemine başladı!
Girişimciliğe ilgi duyan, iyi bir girişimci olmanın sırlarını öğrenmek isteyen üniversite içinden ya da dışından herkes bu seminere ücretsiz olarak katılabilir.

“Girişimci Seminerleri” nedir?
Yeni girişimciler, kariyerine girişimci olarak devam etmek isteyen öğrenciler ve girişimcilik hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler BIC Angels Girişimcilik Seminerleri size yol göstermek, girişimciliği bizzat deneyimlemiş kişilerden dinleyerek onların deneyimlerinden faydalanmanız için gerçekleştirdiğimiz bir organizasyondur.

“Girişimci Seminerleri”ne neden katılmalıyım?
Seminerler, 2015 yılının Melek Yatırımcısı seçilen Dr. Joachim Behrendt tarafından, Türkiye koşulları göz önünde bulundurularak uzun bir araştırmanın ve pratik hayattan iş tecrübelerinin de iz düşümünde hazırlandı. Benzerini başka bir yerde bulamayacağınız en güncel metodolojilerin ve yaklaşımların kullanıldığı bu seminerlerle girişimcilik konusundaki anlayışınızın çok hızlı bir şekilde geliştiğini gözlemleyeceksiniz.

Kendi kuracağınız işinizi nasıl yönetmeniz ve başarılı olmanız gerektiğiyle ilgili önemli tüyolar alacaksınız.
StartNowHow Seminerlerinin konuk konuşmacıları olan girişimcilik ekosisteminin başarılı liderleriyle tanışma ve aynı zamanda onların tecrübelerinden faydalanma fırsatı yakalayacaksınız.
Girişimciliğe meraklı diğer insanlarla tanışarak iletişim ağınızı genişleteceksiniz.

BIC Angel Investments kimdir?
BIC Angel Investments, teknoloji, e-ticaret, mobil uygulamalar, sosyal ağlar, zenginleştirilmiş gerçeklik veya cloud bazlı çözümler içeren projelerle ilgilenen bir yatırım şirketidir. 250 K $’a kadar melek yatırımlarla birlikte, strateji, back office hizmetleri ve teknoloji gibi alanlara da destek vermekteyiz. Startup’ların sağlıklı büyümeleri için sadece paraya değil aynı zamanda tecrübeye ve profesyonel hizmetlere de ihtiyaç duyduklarını düşünüyoruz, biz de çalışmalarımızı bu doğrultuda yapılandırmaktayız.

boğaziçi üniversitesi girişimcilik seminerleri

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı