Startup Grind Istanbul 19 Ocak’ta Murat Özyeğin’i Ağırlıyor

by Bayilik Lobisi

Startup Grind Istanbul 19 Ocak’ta Murat Özyeğin’i Ağırlıyor

2015 ile birlikte çok çalkantılı bir yılı geride bırakmış olduk. Ekonomideki sorunlar gittikçe büyümekte. Bir çok ekonomiste göre sorunların çözümü için üretmeliyiz ve özellikle de katma değeri yüksek üretime önem vermeliyiz.

Peki ama 2016’da bizi neler bekliyor? Hangi sektörlere yatırım yapılacak? Ne gibi yeni girişimler revaçta olacak? Yeni bir girişim kurarken nelere dikkat etmeli? Hepsi ve daha fazlasını 19 Ocak’ta Murat Özyeğin ile birlikte konuşuyor olacağız. Sen de 2016’nın ilk Startup Grind’ında yerini almak için hemen kayıt yaptır!

Türkiye’nin girişimcilik alanındaki önemli isimlerinden Murat Özyeğin ile girişimler ve yatırımlar üzerine keyifli bir sohbet bizleri bekliyor. Kendisi ile tanışma şansı, Türkiye’nin en önde gelen girişimcileri ile networking fırsatı, kahve, kurabiye, hoş sohbet hepsi bu etkinlikte!

Ayrıcalıklı erken biletlerden yararlanmak için acele edin. Bu biletler sadece Startup Grind dostları için belirli bir süre için belirli bir limitle sunulmaktadır. Yerinizi ayırtmak için tıklayın.
murat özyeğin

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı